Warning: ob_start(): output handler 'ob_gzhandler' cannot be used twice in /home/boyavede/public_html/wp-content/plugins/gzippy/gzippy.php on line 27 2014 Alçı Mutfak Asma Tavan Modelleri

2014 Alçı Mutfak Asma Tavan Modelleri


Evininn dekorasyonu konusunda modern tasarımların, renklerin ve seçeneklerin bulunduğu alternatifleri göz önünde bulundurmayı herkes ister. Son yıllar da bu konuda gelişim gösteren ve evlerin bazı bölümlerinde uygulanmak istenen Asma Tavan modelleri oldukça fazla gündeme gelmektedir. Tavanların sade olması ve bazen göze hoş gelmemesi gibi durumlarda insanlar  değişiklik yapmak isterler. Bu tarz değişimleri yaparken de en modern tasarımları yaptırmak isterler. Mutfak bölümlerinin tavanları da özellikle bayanlar için çok fazla önemlidir. Tavanlara yaptırılacak olan süslemelerle ayrı bir ambiyansa sahip olan hoş dekorlar artık mevcuttur.

2014 Alçı Mutfak Asma Tavan Modelleri

2014 Alçı Mutfak Asma Tavan Modelleri

2014 Alçı Mutfak Asma Tavan Modelleri en yeni tasarımlar ve firmaların sağladıkları süper modellerle beraber harika bir görünümü de beraberinde getirmektedir. Mutfakların tavanlarını dekor olarak süslemek için, alçı asma tavan tasarımlarını kullanarak son zamanların en dikkat çeken mutfaklarına kavuşabilirsiniz. Tavanlarınızın üzerine bir tavan daha ekleyerek farklı tasarımlarla harika mutfak bölümleri yaratabilirsiniz. Asma tavanlarınıza alçı olarak süper kaplamalar ve bununla beraber rengini de sizlerin seçeceği daha düzgün model tavanlarla beraber mutfağınız da modern dekor havası esecektir. Yapmanız gereken, mutfak alanlarınızın uzunluğunu ve tavanın ne kadar yükseklikte olduğunu hesaplara vurarak firma yetkilileriyle görüşmektir. Mutfakların tavan kısımlarında, düzgün alçı modelleri kullanılarak değişik ve hoş dekorlara imza atmakta mümkündür. Mutfaklarınızdan sıkılıp değişiklik yapmak isterseniz, asma tavanlara yönlenmeniz her açıdan iyi olacaktır. Mevcut olan tavanlarınızın üzerine asma tavan olarak çok daha modern dekorlarla alçı tavanlar eklenerek, büyüleyici bir ambiyans yaratmış olunacaktır.

Asma Tavan Modelleri

Asma Tavan Modelleri

Alçı Asma Tavan Tasarımlarında kullanılan strafor maddesi de, ısı yalıtımlarını düzenleyerek mutfak alanlarınızda ısının kaybolmasının önüne geçmiş olacaktır. Tavanlar da değişik renk ve alçı gibi malzemeler kullanılarak sağlanan ciddi asma tavanlarla beraber mutfaklarınızın kullanım alanlarını yükseltmiş olacaksınız. Tavanın kendi renk yapısını bozmadan, alçı malzemeleriyle beraber firmaların belirleyecekleri farklı renk tasarımlarına sahip olan modeller kullanılarak harika görünümler kendini gösterecektir. Bu sayede, mutfak tavanlarınız sıradan ve mat bir görünümünden uzaklaşarak asma tavanların vereceği dekor havasıyla adeta şenlenecektir.

Estetik Asma Tavan Modelleri

Estetik Asma Tavan Modelleri

Google Plus da Paylaş

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir