Warning: ob_start(): output handler 'ob_gzhandler' cannot be used twice in /home/boyavede/public_html/wp-content/plugins/gzippy/gzippy.php on line 27 2014 Avize Model Örnekleri

2014 Avize Model Örnekleri


Salonlarınızı, oturma odalarınız ve yatak odalarınızı dekor bakımından süslemek ve aydınlatmak adına Avize Modellerinin ayrı bir önemi vardır. Tasarım olarak bu yıl gerçekten süper tasarım modelleri ve daha yeni aydınlatma sistemleriyle üretilen modeller dikkat çekmektedir. Salonlarınız için bu yıl büyük ve aşağıya doğru daha fazla sallanan süslü avizeler ortaya çıkmaktadır. Alt tarafları taşlarla ve elmas görünüme sahip döşemelerle beraber ortaya çıkan hoş desenler bu yaz kendini göstermektedir. Bu alanda değişim yapmak isteyenler için gerçekten yeni modellerin ayrıca fırsatı olmaktadır. Modeller de hem süslemeli dekorasyon tasarımları hem de aydınlatma olarak daha geniş modeller kendini belli etmektedir. Avizeler biraz daha uzun ve süsleme bakımından daha büyük gösterişe sahip olan dekoratif hoş tasarımlarla hemen dikkat çekmektedir. Salonlarınızın mobilya gruplarına uygun bir biçimde avize seçmeniz gerekmektedir. Duvarlarınızın rengi açık olan renklere sahipse eğer, avizeler iniz de aydınlık olarak parlak bir özelliğe ve biraz kapalı olan renk tonuna sahip olması dekor bakımından süper olacaktır.

avize modelleri

avize modelleri

  2014 Avize Model Örnekleri, daha büyük şekillere ve aynı zamanda yanları da süsleme açısından büyük gösterişli desenlerle beraber şahane avizeler ortaya çıkmaktadır. Avizelerinizi eğer yatak odalarınıza ve oturma odalarınıza takacaksınız eğer, mobilya ve yataklarınızın renk tonları burada önemlidir. Eğer yataklarınız fazla büyük değil ve siyah tonları gibi kapalı renklerde ise, avizelerinizin rengi de biraz açık ve küçük boyutlarda olması sizin için büyük bir avantaj olacaktır. Dekorasyon olarak, oturma gruplarınız ve hatta televizyonlarınızın büyüklüğüne göre incelemelerden sonra, avize seçimlerinizi yapabilirsiniz. Modeller de, bu sezon top şeklinde yuvarlak olan ve iç tarafı zengin aydınlatmalarla süslü olan desenlerin varlığı sizin için gerçekten avantaj sağlayacaktır. Ayrıca, uzun olan avize modellerinde alt tarafı altın renkleri ve sarı renk de olan süslemeleri seçerek, salonlarınızın ambiyans olarak değişmesine büyük katkı yapabilirsiniz.

avize dünyası

avize dünyası

Avize Model Örneklerinde her zaman salonlarınızın mobilya  renkleri ve duvarlarınızın renk tonlarına uygun seçimler yapmanız gerçekten avantaj getirecektir. Eğer duvar renk tonları ve mobilya gruplarınızın renk tonlarıyla uyumlu avize seçmezseniz, gözünüzü yansıtma bakımından etkileyecek bir tercih yapmış olursunuz.

avizeler

avizeler

avize

avize

avize fiyatları

avize fiyatları

Google Plus da Paylaş

Yorum

  1. çok güzel modeller…

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir