Warning: ob_start(): output handler 'ob_gzhandler' cannot be used twice in /home/boyavede/public_html/wp-content/plugins/gzippy/gzippy.php on line 27 2014 Deri Halı Modelleri

2014 Deri Halı Modelleri


Deri Halılar, Evlerinizin salonlarında yeni şıklığı sunan ve ofislerimiz de de etkileyici bir hava bırakan “Halı Modelleri” bu yıl firmalar tarafından yenilenmektedir. Modern duruşu ve zemine tam anlamıyla renkli dünyaları sunması bakımından Deri Halılar bu sezon çok tutulmaktadır. Deri sitili kıyafetlerde ve bazı süsleme modellerinde harika durmaktadır. Ama bakıldığı zaman Halıların üzerinde deri işlemeler gerçekten kendini daha tarz göstermektedir.

Deri Halı

Deri Halı

Ahşap zeminlerin üzerine Deri Halıları koyduğunuz zaman, etrafını hiçbir şekilde kapatmanıza ihtiyaç bile duymazsınız. Çünkü Deri halının sadeliği ve Avrupa tarzı duruşu salonlarınızı büyüleyici bir havaya sokmaya yetecektir. Halıları seçerken, salonunuzu tamamlayacak olan renkleri kullanmanız önemlidir.

Modern Deri Halılar

Modern Deri Halılar

“Beyaz, kahverengi, üzeri süs şekilli, mavi, tamamen siyah” tonlarında olan Deri Halılar, seçenek olarak da sizlere tercih imkanları sunmaktadır. Deri renk zaten siyah tonlar da olduğu için, evinizde siyahın ortasına açık renkleri seçerek görüntü anlamında daha modern ve  daha gösterişli tercih yapmış olursunuz. Ancak iş yeri veya ofisleriniz için, tek ton olan Deri Halıyı seçmeniz, müşterilerinizin dikkatinin dağılmasını engelleyecektir.

Deri Halılar

Deri Halılar

 2014 Deri Halı Modelleri sizlere daha fazla fırsat ve siyah derinin üzerine istediğiniz ve hoşunuza giden renkleri seçme fırsatı sunmaktadır. Artık salonlarınızda misafirlerinizi daha modern dekorda ağırlayacak ve oturma gruplarınıza özel halı seçmiş olacaksınız.

Deri Halı Renkleri

Deri Halı Renkleri

Deri rengin ağırlığı ve tarzı Halıyla buluştu ve evlerinizin her yerinde Avrupa tarzı dekorlar meydana geldi. Deri Halı Modelleri size özel fırsat ve renk şekil süslemelerle oldukça iyi kombin olarak sunulmaktadır.

Deri Halı Modelleri

Deri Halı Modelleri

Deri Halı Kataloğu

Deri Halı Kataloğu

Deri Halı Görselleri

Deri Halı Görselleri

Deri Halı Fiyatları

Deri Halı Fiyatları

Deri Halı Çeşitleri

Deri Halı Çeşitleri

Cratif Deri Halılar

Cratif Deri Halılar

Google Plus da Paylaş

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir