Warning: ob_start(): output handler 'ob_gzhandler' cannot be used twice in /home/boyavede/public_html/wp-content/plugins/gzippy/gzippy.php on line 27 2014 Desenli Boya Modelleri

2014 Desenli Boya Modelleri


Evlerinizi güzelleştirmek ve dekorasyon bakımından en yeni modern şekillere taşımak istersiniz. Boya konusu da, kişisel zevklerinizi karşılamak ve evlerinizin duvarlarında kalıcı dekor yenilikleri sağlama adına önemli gelişmeler göstermektedir. Desenli Boya renkleri de son yıllarda gelişim göstererek, evlerinizde renk açısından harika dekorları sunmaktadır. Duvarlarınıza uygun olan, evdeki eşyalarınızın renk tonlarıyla gayet uyuşan desenleri seçerek süper tercihlerle evlerinize yenilikler kazandırabilirsiniz. Önce, mobilya ve diğer dekor eşyalarınızın renk ayarını iyi tespit etmeniz gerekmektedir. Dekorasyon için, duvarlarınıza seçmiş olduğunuz renk tonundan sonra, desenli olan “Rulo” yardımıyla istediğiniz motifleri çıkartabilirsiniz.

Desenli Boyalar

Desenli Boyalar

2014 Desenli Boya Modelleri, salonlarınız, oturma odanız ve yatak odalarınızı baştan sonra desenlerle beraber renk karnavalına dönüştüren bir yeniliktir. Bu yenilik sayesinde, evinizin içi açılacak ve gelen misafirler çok imrenecektir. Yaz aylarında yenilik isteyen bayanlar, renk olarak biraz daha canlı ama fazla da abartıya kaçmayan renkleri seçmeleri uygun olacaktır. Örneğin, “vanilya ve defne” renk tonlarını kullanarak harika desenlerde yenilikleri keşfetmek mümkündür. Vanilya üzerine desenli rulo yardımıyla mükemmel şekiller çıkararak, diğer süs eşyalarınızı da bu sayede ön planda tutmuş olacaksınız. Boyanın üzerine çiçek desenleri yada buna benzer olarak modern desenleri yaparak, salonlarınızı daha çekici hale getireceksiniz.

Desenli Boya Çeşitleri

Desenli Boya Çeşitleri

Boya ustalarından yardım alarak, evlerinizin duvarlarında ölçümler yapmasını sağlamak ve dekorasyon modellerinde diğer eşyalara uygun renkleri seçme işlemini yine onlara bırakmak doğru olandır. Krem rengi gibi renklerle, sade olan mobilya eşyalarınız da canlı tutar ve ahenk açısından gerçekçi güzellikte desenler yaratılabilir. Yapılması gereken, duvarlarınızın kendi renk tonunu karmaşaya kaçmadan açmak olacaktır. Desenli Boyalarda, “Lila ve Leylak” renk tonları da bu yaz favori olan gruplar arasındadır. Renk tonlarının üzerine kendinizde desenli rulo alarak evinizi güzelleştirme adına kolaylıkla rulo darbeleriyle güzel desenler oluşturabilirsiniz. Bunu yapmak için, ruloyu seçtiğiniz renk içinde batırarak, duvarlarınızın üzerine küçük darbelerle desen oluşturup, aynı zamanda renk tonunu duvara çok iyi aksettirmeniz de gerekmektedir.

Desenli Boya Modelleri

Desenli Boya Modelleri

Google Plus da Paylaş

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir