Warning: ob_start(): output handler 'ob_gzhandler' cannot be used twice in /home/boyavede/public_html/wp-content/plugins/gzippy/gzippy.php on line 27 2014 Duvar Askılık Modelleri

2014 Duvar Askılık Modelleri


Evlerde dekor amaçlı modeller her zaman önemlidir. İnsanlar evlerinin dekorlarıyla bizzat ilgilenmek ve modern olarak hoş tasarımlarla dekor yapmak isterler. Duvar Askılıkları da belki sıradan yada akla en son gelen bir model olsa da, son yıllarda bu modeller gerçekten büyük bir önem kazanmıştır. Askılık olarak üretilen modellerde şekil bakımından birçok yenilik de hemen göze çarpmaktadır. Duvarlara tek tek geçen çengelli askılıklar, model olarak kıyafetlerin asılmasında modern anlamda havalı bir süs katan döşemelerle beraber modeller giderek değişik boyutlara ulaşmaktadır. Seçmeniz gereken modellerden bir tanesi de, kahve fincanı olan askılıklardır. Şekil olarak duvarda düz duran fincan modellerinin üzerine kıyafetlerinizi asarak, bu alanlarda önemli bir derece de kombin yapma fırsatı bulacaksınız.

2014 Duvar Askılık Modelleri

2014 Duvar Askılık Modelleri

Bir tarafı uzun ve bir tarafı kısa demir biçiminde olan modellerde ayrıca duvarlarınızda hoş bir hava oluşturacak olan tasarımlardır. Evinizin giriş kapsından girildiği zaman, hemen sağ veya sol tarafta bulunacak olan askılıklarınız aslında ev dekorunda ilk göze batacak olan modellerdir. Bunun içinde düşünerek ve akıllı tercihlerden sonra askılıkların alınması çok önemlidir.  Kapıdan girer girmez dikkat çekmesi için insan elinin büyük bir kapasitesinden olan alçılı el askılığı bu konuda ilk tercih sıranızda yer almalıdır.

Duvar Askılık Modelleri

Duvar Askılık Modelleri

2014 Duvar Askılık Modelleri sayesinde, insanlar evlerinde sadece giriş alanlarında değil salon ve yatak odalarına kadar bu modelleri kullanarak kıyafetlerini düzenli bir biçimde asabilirler. Askılık modellerinde bu yıl el, kulak gibi motiflerin şekillere dökülerek askılık haline geldiği hoş modeller hemen dikkat çekmektedir. Musluk gibi metal olan şekillerde askılık olarak duvarlarınızda ilgi çeken tasarımlar olarak direk dikkat çekmektedir. Bu sayede, hem model olarak dekor amaçlı seçimler yapabilir, hem de tasarımlarda gayet enteresan şekillerinde ön plana çıktığı modeller hemen kendini belli etmektedir. Giriş kapılarında kullanmak üzere, duvarınızın renk tonu da dikkate alınarak bu alanlarda sıradan olmayacak, göze büyük bir sevk katacak modellerin varlığı olması önemlidir. Duvar Askılık Modelleri olarak yenilenen tasarımlar ve hoş modellerle beraber evlerinde bu alanda yenilik ve değişim isteyenler için gerekli olan modeller artık meydana gelmektedir.

Duvar Askılık Fiyatları

Duvar Askılık Fiyatları

Google Plus da Paylaş

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir