Warning: ob_start(): output handler 'ob_gzhandler' cannot be used twice in /home/boyavede/public_html/wp-content/plugins/gzippy/gzippy.php on line 27 2014 Hasır Mobilya Örnekleri

2014 Hasır Mobilya Örnekleri


Salonlarınızda, bahçenizde ve oturma odalarınızda özel olarak hazırlanan Hasır Mobilyalar, değişim yapmak isteyenler için süper fırsat sunmaktadır. Mobilya olarak sıradan modellerden kurtulmanın yolu hasırlarla süslenen mobilyalardır. Renk açısından sade gibi gözükse de, üzerine yastık ve oturma minderleri gibi modelleri atarak ambiyans farkını ortaya çıkarmak daha kolay hale gelmektedir. Mobilyalarınızı salonlarınız için düşünüyorsanız, öncelikle salonun tam ortasına hasır desenleriyle süslü tekli koltuk modellerini deneyebilirsiniz.

2014 Hasır Mobilya Fiyatları

2014 Hasır Mobilya Fiyatları

Yan yana birçok kişinin oturmasına olanak sunan bu modeller sayesinde, hasırların yan ve üzerine süsleme olarak destekçi modellerde kendini gösterecektir. Aynı zamanda masanızda hasır süslemeli ve ortası cam şeklinde olan modellerle beraber gerçekten zarif ve şık örnekleri de sizlere sunan bir dekor modelidir.

2014 Hasır Mobilya Kataloğu

2014 Hasır Mobilya Kataloğu

Balkonlarınız içinde hasır mobilyalardan boyut olarak orta seviyede olan şekilleri seçerek, ortaya biraz uzun ve yatay olarak uzanan hasır masa modelini kullanmanız sizin için büyük dekor fikri olacaktır. Balkonunuz da akşam yemenin keyfini ve rahatlığını bu modellerle beraber yaşamanız sizin için büyük keyif olacaktır.

2014 Hasır Mobilya Modelleri

2014 Hasır Mobilya Modelleri

2014 Hasır Mobilya Örnekleri, bu sezon evlerinde sıradan mobilyalardan sıkılan ve daha değişik modellere yönelmek isteyenler için üretilmiştir. Hasır mobilyaların üzerine açık renklerde yastıklar ve minder modellerini koyarak ambiyans olarak süper modelleri yaratabilirsiniz. Hem renk açısından daha parlak ve canlı gözüken modeller, hem de desen farkını modern tonlarda yansıtan hasır örnekleri büyüleyici olmaktadır. Yastıkların üzerinde işlemeli resimler seçmeniz ve minderlerde “Turuncu, Mavi ve Kırmızı” tonlarını seçerek dekor bakımından yenilikleri de ön plana çıkarabilirsiniz.

2014 Hasır Mobilyalar

2014 Hasır Mobilyalar

Hasır Mobilya Örneklerini büyük çapta olan bahçelerinize de uygulayarak, bu alanlarda keyfiniz açısından rahatlık yaşamış olacaksınız. Bahçeniz için tekli koltuklardan oluşan hasır modellerini seçerek, ortaya şirin ve küçük boyutta dik bir masa modeliyle beraber harika dekor bahçenize gelmiş olacaktır. Bu sayede havuzlu olan bahçeniz, hasır mobilyalarla beraber daha görsel bir alana dönüşecektir.

2014 Hasır Mobilya Örnekleri

2014 Hasır Mobilya Örnekleri

Google Plus da Paylaş

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir