Warning: ob_start(): output handler 'ob_gzhandler' cannot be used twice in /home/boyavede/public_html/wp-content/plugins/gzippy/gzippy.php on line 27 2014 IKEA Yer Lambası Modelleri

2014 IKEA Yer Lambası Modelleri


2014 IKEA Yer Lambası Modelleri; IKEA evlerinizde aydınlatma sistemini değiştirmek ve rahat bir aydınlatmayla beraber geceleri bambaşka boyutlar katmaktadır. Yer Lambası Modelleri boyut ve renk olarak diğer eşyalarınızla beraber uyumlu bir biçimde dekor sağlamaktadır.  Fiyat olarak tasarımlarına göre oldukça ucuzdur. Artık bu modelleri rahatça firmalardan temin ederek evlerinizin dekorunda yan süs eşyası olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca bulunduğu bölgeyi aydınlatma konusunda büyük bir ışık yansıtması yapmaktadır. Bu modelleri yatak odalarınızda, yatakların iki kenarına yada köşe bölümlerine koyarak geceleri romantik ortamlar oluşturabilirsiniz.

IKEA Yer Lambaları

IKEA Yer Lambaları

Boyut ve uzunluk olarak zaten yere yakın olması ve bazı modellerinin aynı “Dilek Fenerlerine” benzer biçimde ren tasarımına sahip olması kaliteyi sunmaktadır.

IKEA Yer Lambası Çeşitleri

IKEA Yer Lambası Çeşitleri

Modellerde Işıkların değişik renk tonlarında yansıma yapması da bir diğer dikkat çeken faktörlerdendir. Salonlarınız da yada oturma odalarınızda boyut olarak ufak ölçülerde olan modelleri dekor yapımlarında rahatlıkla kullanabilirsiniz.

IKEA Yer Lambası Fiyatları

IKEA Yer Lambası Fiyatları

IKEA farkını kullanarak Lamba modellerinde salonlarınız veya oturma odalarınız için gereken ve ihtiyaç olan Lambaları seçmelisiniz.

IKEA Yer Lambası İndirim

IKEA Yer Lambası İndirim

Markanın modelleri seçme özgürlüğünüzü arttıran ve lambalardan daha fazla yararlanma adına avantaj taşıyan önemli modellerden oluşmaktadır.

IKEA Yer Lambası Kataloğu

IKEA Yer Lambası Kataloğu

2014 IKEA Yer Lambası Modelleri salonlarınızın büyüklük derecesine göre harika tasarımlarda şık Lambaları sunmaktadır. Yer Lambalarında önemli olan alanı fazla kaplamayacak ve gerekli boyut ölçülerinde değeri yüksek modelleri en iyi biçimde seçmektedir.

IKEA Yer Lambası Modelleri

IKEA Yer Lambası Modelleri

IKEA Yer Lambalarında ayaklı Lamba modelleri ve masalara ayak olmadan oturan model seçenekleriyle satışa sunulmaktadır. Evlerinizde dekor yönünde lazım olan ve uyumu yüksek modelleri seçmeniz çok büyük avantaj olmaktadır.

IKEA Yer Lambası

IKEA Yer Lambası

Uzun IKEA Yer Lambası Modelleri

Uzun IKEA Yer Lambası Modelleri

Google Plus da Paylaş

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir