Warning: ob_start(): output handler 'ob_gzhandler' cannot be used twice in /home/boyavede/public_html/wp-content/plugins/gzippy/gzippy.php on line 27 2014 JOTUN Boya Renkleri

2014 JOTUN Boya Renkleri


JOTUN evleriniz için gerekli olan renk tonlarını bu yılda fazlasıyla iyi biçimde sunmaktadır. Duvarlarınızın boya rengi olan adeta şenlenmesi adına bu markanın yeni sezon renk modellerini görmeniz ve denemeniz gerekmektedir. Renk tonlarında, sadeliğin buluşmasından kaynaklanan modern boya renkleri dikkat çekmektedir. Ayrıca, mobilya, perde ve diğer dekor malzemelerinin renk tonlarına uygun biçimlerde boyama yapmanızı da sağlayan tasarımlar dikkat çekmektedir. Boya renklerinde, mobilyalarınız yada perdeleriniz kapalı renk tonlarında ise, bunu açmak için renk olarak açık tonların uygulanması gerekir. Açık renk tonlarında ise, insanın gözünü yormayacak şekilde olması önemlidir. Bunun içinde, renklerden fıstık yeşili yada açık beyaz gibi tonların seçilmesi dekor bakımından da size olanak sunan modeller olmaktadır. Renk tonlarınız aynı zamanda sizi dinlendirici bir şekilde olması gerekmektedir. Bu tonları seçerken de, renk açısından gündüzleri güneş ışıklarından dolayı pek parlamayan ve akşamları ışıkla beraber sönük durmayan renkleri doğru orantılı bir biçimde seçmek oldukça önemlidir.

2014 JOTUN Boya

2014 JOTUN Boya

 2014 JOTUN Boya Modelleri, dekorasyon olarak mobilyalar ve diğer eşyalarla beraber harika desenleri oluşturma adına yeniliklerle gelmektedir. Yaz aylarında evinde değişiklik yapmak isteyenler için farklı ambiyans yaratan renklerin birleşmesinden kaynaklı tonları da fazlasıyla sunmaktadır. Sadece salonlar değil, çocuk odası ve yatak odalarına özel olarak da dekor yaratma da birebir olan bir renk markasıdır. Turuncu ve sarı renklerle beraber, mobilyalarınızın sade renk de olmasından kaynaklı yeni dekor oluşumları da bu modellerle beraber mümkün olmaktadır. Perdelerinizin renkleri açık renk tonlarında ise, boya konusunda sade ama gösterişli olan renklerin seçilmesi son derece önemlidir. Eğer, lambalardan elen ışıklar göz için zararsız ve fazla etkilemeyen cinsten ise, duvar boyaları da sizin için dinlendirici olması büyük avantajdır.

JOTUN Boya Renkleri

JOTUN Boya Renkleri

JOTUN Boya Renkleri, yaz aylarında evlerinize renk festivali yaşatırken, dekorasyon olarak de süper bir tasarımı salonlarınızla birleştiren bir güçle gelmektedir.

Google Plus da Paylaş

Yorum

    • konya jotun boya
    • 26/08/2015
    • Cevapla

    güzel ve kullanışlı bir boya tavsiye ediyorum.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir