Warning: ob_start(): output handler 'ob_gzhandler' cannot be used twice in /home/boyavede/public_html/wp-content/plugins/gzippy/gzippy.php on line 27 2014 Kelebek Genç Odası

2014 Kelebek Genç Odası


Çocuklarınız için yenilikler arıyor, yada onların odalarında değişikler yaparak sevinmelerini istiyorsanız Kelebek Modellerini bu yaz denemeniz gerekmektedir. Tasarımlarda son derece ilgi çeken modeller ve gençlerin kendi fikirlerini yansıtacakları cinsten modellerle beraber odalar süslenecektir. Dekorasyon olarak da son derece ilgi çeken yatak modelleri ve dolaplardan halılara kadar süper derecede modeller bu yıl sizlere sunulmaktadır. Genç odası olarak bakıldığı zaman, renk olarak yataklar ve dolaplara kadar renk tonlarıyla dekor yapma fırsatı da sunulmaktadır. Ahşap dolap modelleri ve çekmece modellerinin de aynı tonda olması dekor bakımından sizlerin tercihlerinde önemlidir.

kelebek mobilya genç odası

kelebek mobilya genç odası

Bayanlar ise renk olarak “pembe ve lor” tonları bu yaz daha fazla seçerek, odalarında gerçekten ilgi çekmeye yönelik hoş desenleri yapmaktadırlar. Çekmecelerle beraber dolapların aynı renk tasarımında olması da bir diğer dekor yapım seçimidir. Odalarda yatakların tam ortaya koyulması ve sonrasında bilgisayar masaları, gençlerin kıyafet diğer eşyalarını saklayacakları dolapların fazla büyük cinsten olmaması dekor bakımından gerekli  seçimlerdir. Bu açıdan düşünüldüğü zaman, model olarak yatak odalarında farklı ambiyans modellerini yaratacak cinsten tasarımlar gençler için sunulmaktadır.

2014 Kelebek Genç Odası Modelleri

2014 Kelebek Genç Odası Modelleri

2014 Kelebek Genç Odası modellerinde renk uyumlarıyla beraber, modellerde kaplama tasarımları büyük bir ilgi görmektedir. Yer halıları ve paspas gibi modellerle de genç odaları süslenirken, sizlerin seçeceği modellerle beraber daha iyi konuma gelecektir. Sandalye modellerine bakarsak, küçük boyutta ve ayaklarıyla gövdesi farklı renk tonlarında olan gayet şık tasarımların bu modellerde birleştiğini görmekteyiz. Genç kızların seçeceği renkler ise dolaplarda beyaz ve ahşap model renkleri olurken, sandalye ve yatak kenarlarında ise Mor ve açık mavi gibi tonlarla istedikleri dekor motiflerini yapma fırsatlarını elde etmektedirler. Kelebek Genç Odası modellerinde hem rahat etmeniz için çok konforlu ve uyumanıza katkısı olan yatak modelleri, hem de istediğiniz cinsten dekor yapmanızı olanaklı sunan renklerle süslü hoş modeller bu yıl sizlere sunulmaktadır.

2014 Kelebek Genç Odası Fiyatları

2014 Kelebek Genç Odası Fiyatları

Google Plus da Paylaş

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir