2014 Kirli Çamaşır Sepeti Modelleri


Evleriniz için dekor ve süz bakımından olmazsa olmaz olan bazı modeller vardır. Onlardan biride bayanlar için çok fazla gerekli olan Kirli Çamaşır Sepetleridir. Her yıl bayanların ilgisini çeken tasarımlarda modeller üretilmektedir. Bu sezon ise modellerde tasarım ve şekil olarak çok fazla süsleme kendini göstermektedir. Bununla beraber modellerde hayvan figürlerinin çok iyi yansıtıldığı süper modellerde ortaya çıkmaktadır. Çamaşır makinelerinizin bir köşesinde yer alacak olan bu Sepetler bazen minik, bazen de boyut olarak büyük olabilir. Ancak, model seçimlerinizi yaparken çamaşır yıkama sıklığınıza göre yapmanızda fayda vardır. Titiz olan ve sürekli kirli kıyafetlerini çıkaran bayanlar için büyük hacimde olan sepet modelleri gerekmektedir. Çok hoş desen ve renklerde olacak olan modeller bayanların ilgisini fazlasıyla çekmektedir. Dekor olarak da rahatlıkla kullanılacak olan bu tasarımlar sayesinde kirlileriniz ortalıkta değil bu sepetlerin içinde daha temiz bir görünümle saklanmış olacaktır. Kirlilerinizi dağınık şekillerde ortalığa atmak yerine sepet modellerinin içinde rahatlıkla saklayabilirsiniz.

2014 Kirli Çamaşır Sepeti Modelleri

2014 Kirli Çamaşır Sepeti Modelleri

2014 Kirli Çamaşır Sepeti Modelleri yenilenen dekor tasarımları ve modellerde süslemelere dayalı olan hoş modellerle sizler için avantaj sağlamaktadır. Modellerin başlık kısımları resimli desenlerden ve bazı sevimli hayvan figürlerinden oluşmaktadır. Sizler sevdiğiniz hayvan türlerinin yada hoşunuza giden renk desenlerinde resimli modelleri seçerek kendinize özel sepetlerle dekor yapma imkanı bulursunuz. Çamaşırlarınızı bölümlere ayırmak ve bir birine girmelerini istemezseniz eğer, bu modellerden birkaç tane alarak rahatlıkla çamaşırlarınızı saklayabilirsiniz. Çamaşırlarınızı saklamanız yanında banyolarınızda ve çamaşır makinesinin olduğu bölümlerde bu hoş desenlere sahip modellerle beraber süper  dekorlar da yapabilirsiniz. Modellerin kapak kısımlarının örgü biçiminde olan kapak süslemeleri ve tutma yeri daha modern olan saplarla kaplı olan modelleri de seçmeniz sizin için güzel bir dekor malzemesi olacaktır.

hasır kirli çamaşır sepeti

hasır kirli çamaşır sepeti

Kirli Çamaşır Sepeti olarak hem dekor için gerekli renklerde olan, hem de haznesi büyük modelleri seçerek evlerinizde sıradan bir çamaşır sepeti yerine dekor amaçlı mükemmel bir modellere de sahip olma şansı elde edeceksiniz.

kirli çamaşır sepeti modelleri

kirli çamaşır sepeti modelleri

kirli çamaşır sepeti

kirli çamaşır sepeti

kirli çamaşır sepetleri

kirli çamaşır sepetleri

Google Plus da Paylaş

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir