Warning: ob_start(): output handler 'ob_gzhandler' cannot be used twice in /home/boyavede/public_html/wp-content/plugins/gzippy/gzippy.php on line 27 2014 Mangal Modelleri

2014 Mangal Modelleri


Mangal Modelleri; Yaz aylarında canınız sıkıldığı zaman veya stres atmak için manzaralı yerlere giderek “Mangal” Keyfine ortak olmak istersiniz. Bir Pazar günü veya akşam saatlerinde doğanın eşsiz güzelliğine karşı Mangal yapmanın tadı gerçekten başkadır. Mangal Modelleri bu sezon hoş tasarımlar ve et yapmanıza olanak sunan kolay ocak sistemleriyle beraber üretilmiştir. Birkaç arkadaşınızla beraber anlık yerlerde Mangal yapmak için “Ayaklı ve üzeri Yuvarlak” biçiminde Mangal modeliyle hoş bir zevk yaşabilirsiniz.

Kömürlü Mangal Modelleri

Kömürlü Mangal Modelleri

Küçük boyutlu modellerde üzeri yuvarlak ve ateş olarak etlerin mangala daha çok yakın durduğu modeller oldukça rahattır. Ocak tarzında olan ve üzeri dumanın borudan çıkması için tasarlanmış şekillerde kibar ve gayet hoş durmaktadır. Evlerinizin balkonunda rahat bir Mangal yapmak için, orta boy büyüklükte ve yata şekilde uzanan mangal ocak bölümlü modelleri tercih etmeniz gerekmektedir. Balkonlarınızda yakmanız için gayet kibar ve daha sade biçimde tasarımlar gerekmektedir. Bahçeniz için, yine ayaklı ve kolay kurulan, ocak kısmının gayet geniş bir biçimde olduğu mangal modelleri de size faydası olacaktır. Bu mangal modellerinde lezzetli etler ve sevdiklerinizle beraber huzurlu mangal yapma keyfi ortaya çıkmaktadır.

Mangal Modelleri ve Fiyatları

Mangal Modelleri ve Fiyatları

2014 Mangal Modelleri tasarım yönünden kolay bir kurulum ve etleri pişirme özelliği olarak çabuk ve hızlı etki eden modellerden oluşmaktadır. Mangal malzemeleriniz ateşe yakın biçimde kolay ve yanma riski olmadan pişirme rahatlığını da bulacaksınız. Mangal yapmanın en kolay yolu, ocak kısmı geniş ve etleri daha fazla alan modelleri tercih etmenizden geçmektedir.

Yuvarlak Mangal Modelleri

Yuvarlak Mangal Modelleri

Mangal Modellerini eğer manzara eşliğinde doğaya karşı yapmak istiyorsanız, taşınması açısından boyut olarak küçük ve kibar modelleri tercih etmeniz her şeyden önemlidir. Genişlik olarak da, malzemelerin yanmasına fırsat vermeyen ayarda ve ortası derin çukurlarda olan modelleri almanız önemlidir. Bu yaz mangal keyfiniz için özellikle kolay yapım sunan tasarımlar sizlere sunulmaktadır.

Piknik Mangalı Modelleri

Piknik Mangalı Modelleri

Katlanır Mangal Modelleri

Katlanır Mangal Modelleri

Google Plus da Paylaş

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir