Warning: ob_start(): output handler 'ob_gzhandler' cannot be used twice in /home/boyavede/public_html/wp-content/plugins/gzippy/gzippy.php on line 27 2014 Merdiven Dekor Örnekleri

2014 Merdiven Dekor Örnekleri


Evlerinizi dekorasyon bakımından her açıdan süslemeniz çok önemlidir. Bunun içinde uzmanlara danışmanız ve kendi kişisel seçimlerinizi evlerinize iyi yansıtmanız önemlidir. Merdiven Modelleri de bu yıl tasarımcılar tarafından yenilenen ve daha iyi dekorların ortaya çıktığı bir modellere sahiptir. Dekorasyon yapmanızda merdiven modelleri sizin için oldukça önemlidir. Merdivenlerde, şekil ve uzunluk bakımından bu sezon tam anlamıyla daha fazla yenilik ve zarif gösterişli modeller dikkat çekmektedir. Salonlarınızdan yukarı katlara çıkmak için kullanılacak olan merdivenlerinizin sıradanlıktan çıkarak daha çok ilgi çeken hoş tasarımlara sahip olması gerekir. Eğer salonla üst kat arasında biraz yükseklik varsa, merdiven olarak kıvrımlı ve demirliklerin de yansıma bakımından parlak olması gerçekten önemlidir. Dekorasyon yapmada ilgi çekecek modelleri arayanlar için, merdivenlerin gösterişli ve ilgi çekmesi bakımından oldukça modern olması gerekmektedir. Saydam ve buzlu bir görünüme sahip olan merdiven basamakları bu sezonda değişim için en çok kullanılan modeller arasındadır.

merdiven modelleri

merdiven modelleri

2014 Merdiven Dekor Örnekleri her açıdan bu yıl değişmekte ve dekorasyon konusunda sizlerin tercih sayılarını arttırmaktadır. Merdivenlerin kurulduğu yerin hemen bir yan boşluğundaki tavan da ışıklandırma sisteminin olması da dekor olarak merdiven modellerini tamamlayan en iyi tercihlerdir. Merdiven tasarımlarında renk olarak beyaz, sarı ve siyah gibi tonlarda basamak olarak açık renklerle oluşan tonların önemi de ayrıca önemlidir. Eğer modern olarak oldukça dikkat çekecek ve şık duracak modeller arıyorsanız, seçimlerinizi kıvrılan ve yukarı katlara dolambaçlı olarak çıkan merdivenleri seçmeniz gerekecektir. Kıvrımlı olan modeller de etrafı süslemelerle donatılacak olan demirliklerle beraber daha farklı ambiyans yaratmanızda oldukça katkı sağlamış olacaktır. Merdiven basamaklar ise, fazla aralıklı olmayan ve boşlukların merdiveni kullanırken rahatsızlık vermeyecek ayarda olması da önemlidir.

fonksiyonel merdivenler

fonksiyonel merdivenler

Merdiven Dekor Örnekleri seçimlerinizi yaparken, salonlarınızla üst katın dengesi ve aradaki yükseklik oldukça önemlidir. Seçimlerinizde biraz daha uzun ve dolambaçlı olan estetik merdivenleri seçmeniz gerçekten avantaj sağlayacaktır.

merdivenler

merdivenler

Google Plus da Paylaş

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir