Warning: ob_start(): output handler 'ob_gzhandler' cannot be used twice in /home/boyavede/public_html/wp-content/plugins/gzippy/gzippy.php on line 27 2014 Modern Masa Lambaları

2014 Modern Masa Lambaları


 Evlerinizde küçük ve hatta sıradan bir görünüme sahip olsalar da modern anlamda çok daha yenilik sunan Masa Lambalarında bu sezon görsel modeller dikkat çekmektedir. Masalarınızın üzerine koyarak, diğer eşyalarınızla beraber dekoratif bir hale bürünen bu modellerden istediğiniz kadar hoş tasarımları seçebilirsiniz. Yatak odalarınızda, salonlarda ve evin bazı küçük olan köşelerinde, masalarınızın üzerine dilediğiniz büyüklük ve aydınlatma olarak istediğiniz çapta modelleri koyarak süper tasarım dekorlarını yaratabilirsiniz. Bu sayede, dekor açısından lambaların renginin diğer mobilyalarla beraber yapacağı dekor uyumu önemli bir hale gelmektedir. Salonlarınız için lamba seçimi yaparken, mobilya ve duvar  renk tonlarıyla uyumlu olması açısından güzel seçimler yapmanız ciddi anlamda önemlidir.

2014 modern masa lambaları

2014 modern masa lambaları

Örneğin, modern renk olarak mor veya siyah üzerine beyaz karışımların yapıldığı cinsten modelleri seçerek, dikkat çeken lamba tasarımlarını dekor açısından evinize sunmuş olursunuz. Bununla beraber, tasarım olarak altı yuvarlak ve ortasından ince bir demirle beraber çıkan tasarım üzerine şapka şekline benzer bir dekor lambası seçiminde bulunmanız salonlarınız açısından gereken dekor oluşturacaktır. Ayrıca, yatak odalarınız da ki masaların üzerine küçük bir lamba modeli olan kare biçimi şeklinde lamba modeli seçmeniz dekor için yeterli olacaktır.

2014 modern masa lambalası fiyatları

2014 modern masa lambalası fiyatları

2014 Modern Masa Lambaları bu sezon evinde sıradan ve basit görünüme sahip lambalarını değiştirmek isteyenler için süper modelleri sunmaktadır. Lamba modellerinde masalarınızın üzerinde fazla boyut kaplamayan ve şekil olarak gerçekten modern biçimde gereken şekillerin ortaya çıktığı süper modeller sizlere  sunulmaktadır. Bu sayede, lamba olarak aynı renkli ve şekil tonunda olan 3 adet lamba modelini seçerek, masaların üzerinde büyüleyici bir dekor modeli yaratmış olacaksınız. Oturma odalarınıza ve yatak odalarınızda lamba olarak altı yuvarlak vazo biçiminde modelleri seçerek, aydınlatma konusunda da avantaj yakalarsınız.

modern masa lambaları

modern masa lambaları

Masa Lambaları Modellerinden ebat olarak üzeri şapka şeklinde ve lamba olarak değişik renklerde süslenen modelleri seçmeniz sayesinde harika tasarımlarla dekor yapmış olacaksınız. Salonlarınız ve odalarınız bu sezon lamba yönünde gerçekten çok şanslı.

2014 modern masa lambası modelleri

2014 modern masa lambası modelleri

Google Plus da Paylaş

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir