Warning: ob_start(): output handler 'ob_gzhandler' cannot be used twice in /home/boyavede/public_html/wp-content/plugins/gzippy/gzippy.php on line 27 2014 Paspas Modelleri

2014 Paspas Modelleri


Evlerinizde sadece mobilya,  dolap ve halı gibi önde olan modeller dekorasyon yapmanız yetmez. Bunlara yardımcı olacak olan gayet hoş desenlerde tasarım örnekleri vardır. Paspas Modelleri buna en büyük örnektir. Bu yıl daha canlı dekoratif şekillere ve yenilik açısından evlerinizde dekor kombin yapmanıza yardımcı olacak sitillerde modeller hemen dikkat çekmektedir. Paspaslar da ilgi çekecek olan üzeri resimli ve boyut olarak küçük sevimli olan modeller dikkat çekmektedir. Salonlarınızın halılar dışında boş kalan alanlarına bu örnekleri koyarak, hem boş alanları kapatmış, hem de dekorasyon bakımından mobilyalarınız ile beraber süper bir uyum yakalamış olursunuz.

2014 Paspas Çeşitleri

2014 Paspas Çeşitleri

Merdiven çıkışlarınıza küçük ve renk açısından biraz dikkat çeken ren tonlarında paspaslar koyarak, uyum ve dekor açısından modern bir tarz yakalamış olursunuz. Paspasları banyolarınızda klozet yanına ve ayna önüne de koymak istersiniz. Bu bölümler için hayvan figürlerinden oluşan desenli paspasları uygulayabilirsiniz.

2014 Paspas Modelleri

2014 Paspas Modelleri

Banyolarınızın küvet giriş kısımlarında ayağınızın rahat etmesi ve suyun taban geçmemesi için paspas modellerinden uzun olanları kullanmanız avantaj sağlayacaktır. Uzunluk olarak 30 cm çapında olan modelleri mutfağınızın tezgah altlarında ve sıkça kullandığınız buz dolabı modellerinin hemen önünde kullanmanız dekoratif olarak rahatlık sunacaktır.

2014 Paspas Fiyatları

2014 Paspas Fiyatları

2014 Paspas Dekor Örnekleri evinizin boş kalan alanları ve birçok bölümde süs olarak kullanmanız için yeniliklerle beraber sunulmaktadır. Bu sayede paspaslarla gerekli alanları kapatmanın yanında, dekorasyon olarak da evinizdeki eşyalarla uyumlu bir havada hoş dekorasyon oluşturmanız kolay olacaktır. Yapmanız gereken, paspas modellerini kullanacağınız bölümlere göre şekil ve uzunluk olarak saptamalar yaptıktan sonra, bu alanlarda hoşunuza gidecek olan renk tonlarında seçimler yapmak olacaktır. Salonlarınızda mobilyalarınızı koyduğunuz bölümün hemen ortasına 30-35 cm çap ve uzunlukta olacak paspasları kullanmanız büyük bir dekor avantajı sağlayacaktır.

2014 Paspas Kataloğu

2014 Paspas Kataloğu

Paspas Modellerinden sizin  renk tercihlerinize yakışan ve evlerinizde uygulama yapmak istediğiniz bölümlere bu örnekleri iyi şekilde seçerek, harika bir görünüm kazandırabilirsiniz.

banyo paspasları

banyo paspasları

Paspas Modelleri

Paspas Modelleri

Paspaslar

Paspaslar

Google Plus da Paylaş

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir