2014 Raydolap Modelleri


Raydolap, “ Modern ev dekorlarında Avrupa tarzı olan ve bilindik Gardrop modelinin daha büyük şekilde gelişmiş modelidir.” Yatak odalarınızda yada kişisel olarak kıyafet ve ayakkabılarınıza kadar özel bir odaya bu modeli kurarak, diğer bölümlerde boş yere yer kaplamamış olursunuz. Raydolapların iç haznesi geniş olduğu gibi, çekmece ve raflardan oluşan çok detaylı bölümleri de eşyalarınızı sığdırma konusunda çok fazla avantaj sunmaktadır. Büyüklük olarak bir duvardan diğer duvarın yarısını geçen büyüklük ve iç genişlik olarak rafların, çekmecelerin ve askılıkların detaylı biçimde üretildiği mükemmel modellerdir.

Kullanışlı Raydolaplar

Kullanışlı Raydolaplar

Marka ve firmalar Raydolap Modellerinde evlerinizde gereksiz eşyaları görünmez yaparak, çok daha modern bir havada tasarımı artık sunmaktadır.

Estetik Raydolap

Estetik Raydolap

Ahşap veya özel boyalarla beraber tamamlanan bu modelleri, yatak odalarınızda diğer dolap modellerinin yerine kullanarak kendiniz için ayrıcalık yaratabilirsiniz.

İdeal Raydolap Modelleri

İdeal Raydolap Modelleri

Özellikle bayanların kıyafet konusunda ilgi alanı çok fazla olduğu için, çok fazla seçeneklerde kıyafetlerini renk ve model olarak ayrı ayrı bölümlerde saklama şansını veren modellerdir.

Köşeli Raydolap

Köşeli Raydolap

Tamamen geniş raf ve erkeklerinde takım elbise gibi modellerini askılıklara daha düzenli asmalarında yardımcı olan iç hacmi kullanım rahatlığını daha fazla sunmaktadır.

Modern Raydolap

Modern Raydolap

Bu modellerin içine, tatile çıkarken kullandığınız büyük çanta yada kendinize ait spor çanta modellerini koymanız içinde özel raf bölümleri bulunmaktadır.

Modern Raydolaplar

Modern Raydolaplar

Böylelikle bu tarz eşyalarla evlerinizin köşelerinde gereksiz yerle kaplamamış olacaksınız. 2014 Raydolap Modelleri bayanlar için çok özel bir fırsattır.

Raydolap Çizimleri

Raydolap Çizimleri

Kıyafetlerini özel günler yada sıradan zamanlarda giydikleri modellere göre sınıflandırma yaparak, bu şekilde saklama yapabilirler.

Raydolap Fiyatları

Raydolap Fiyatları

Erkekler ise, ceket, takım elbise, spor eşyaları gibi modellerini dağınık biçimde değil daha derli toplu olarak saklayacaklardır.

Raydolap Kataloğu

Raydolap Kataloğu

Örneğin yaz akşamlarında giydiğiniz kısa mont yada hırkaları, yada soğuk havalar için ceket gibi modelleri bir rafa toplayarak, askılı biçimde tertemiz saklayacaksınız.

Raydolap Modelleri

Raydolap Modelleri

Raydolap Tasarımları

Raydolap Tasarımları

Raydolaplar

Raydolaplar

Google Plus da Paylaş

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir