Warning: ob_start(): output handler 'ob_gzhandler' cannot be used twice in /home/boyavede/public_html/wp-content/plugins/gzippy/gzippy.php on line 27 2014 Turuncu İç Cephe Boya Modeli

2014 Turuncu İç Cephe Boya Modeli


2014 Turuncu İç Cephe Boya Modeli; Evlerinizde sabit renklerden sıkılıp değişim şart diyorsanız? İç cephelerinizde özel renk tonları bu yaz üretilmektedir. Turuncu İç Cephe Boya Modeli sayesinde duvarlarınızın renk ahengi bir anda değişecek ve ton fakrı olarak duvarınızda kalıcı renk izleri belirecektir. Bununla beraber özelliği sayesinde kalıcı renk canlılığı ve duvarınızı koruyan iç cephe özelliğiyle bildiğiniz boyalardan tamamen farklıdır. Turuncu rengin kendi içinde bolca seçenekleri vardır. Bunlara baktığımız zaman elbette farklılıklar göze çarpar. İç cephe olarak, duvarınızda salon ve diğer bölümlere aynı rengin değişik tonlarını uygulama yapabilirsiniz. Bunun yaparken de gayet seçici davranmak ön plandadır.

2014 Turuncu İç Cephe Boya Modeli

2014 Turuncu İç Cephe Boya Modeli

Örneğin salonlarınız için açık renk tonunu kullanmak gerekir. Açık renk tonu mobilya renkleriniz de canlı biçimde yansıtır. Bu açıdan salonlarınıza giren misafirler büyüleyici bir ortamda olmanın keyfini çıkarırlar. Turuncu renkle beraber duvarlarınızda resim tabloları da asarak, bu rengi özellik anlamında tamamlayabilirsiniz. Turuncu renk seçenek ve ton olarak farklı şekillerde kendini bu sezon göstermektedir. En yeni renk seçeneklerinden olan ve markalarında boya içinde kullandığı süper renk tonu sayesinde bayanlarında ilgisini çekecektir. Oturma odalarında kanepe ve tek koltuk modelleriyle beraber tamamlayıcı özelliği çok fazla olan renk tonudur.

2014 Turuncu İç Cephe Boya Modeli tam olarak sizin bu yaz aradığınız boya tarzındadır. Duvarlarınızın renk ambiyansını değiştirmesinin yanında, duvar yapınızı en iyi şekilde koruyan güçlü bir kalite rengidir. Salonlarınızdan yatak odanıza kadar rengin içindeki değişik renk fazlalığına göre  seçimler yaparak boyama yapmada konusunda özgürsünüz. Turuncu Renkle beraber yatak odalarınızda romantik ortamların kurulmasını sağlama konusunda da aynı derece de avantajlısınız.

Google Plus da Paylaş

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir