Warning: ob_start(): output handler 'ob_gzhandler' cannot be used twice in /home/boyavede/public_html/wp-content/plugins/gzippy/gzippy.php on line 27 2014 TV Ünitesi Modelleri

2014 TV Ünitesi Modelleri


Evlerinizin dekorasyon bakımından her haliyle güzel olmasını istiyorsanız tasarım olarak güncel modellere yönelmeniz gerekmektedir. TV Ünitesi Modelleri bu yaz evlerinde değişiklik yapmak isteyenler için renk ve şekil olarak gerçekten modern tasarım olarak karşımıza çıkmaktadır. Şekil olarak, duvara iki yandan monte edilen Ünite modelleri ve alt bölümde televizyonun koyulacağı uzun tek parça şeklinde olan modeller dikkat çekmektedir. Dört yanı çevrili olan ve ortasında televizyonun yer alacağı hoş renklerde modeller dekor bakımından gerçekten fırsat sunmaktadır. Salonlarınızda duvar renklerine uygun renklerde Ünite seçme şansınız da olacaktır.

2014 TV Ünitesi Modelleri

2014 TV Ünitesi Modelleri

Örneğin, duvar renginiz açık beyaz tonlarında veya buna yakın bir renk tonunda ise, Ünite olarak abartılı renk tonu değil de daha sade ama modern gösterişe sahip modelleri seçmeniz gerekmektedir. Tasarımlarda, Ünitelerin ortasında ışıklı olan yansımalar da televizyonun hoş gözükmesinin yanında, dekor olarak salonlarınıza ayrı bir tat katacaktır. Üniteler de akşamları yanan ve üst bölümden süzülerek aşağıya doğru inen ışıklar renk olarak farklı bir ambiyans yaratmaktadır.

2014 TV Üniteleri

2014 TV Üniteleri

2014 TV Ünitesi Modelleri, salonlarında dekor bakımından değişim yapmak isteyenler için renk olarak harika tonları sunmaktadır. Duvarlarını ve oturma gruplarınıza uygun olarak hazırlanan bu modellerle beraber tam anlamıyla kendinize yenilik yapmış olacaksınız. Modeller de, ince detayların yanı sıra, parlak renk tonlarının da fazlasıyla sağlanması önemli bir dekor işidir. Sarı ve mavi renklere sahip olan Ünitelerde, masa olarak biraz daha az canlı renk tonunda modelleri seçmeniz salonlarınız da mükemmel bir dekor havası yaratacaktır. Eğer televizyonunuz büyükse, Ünite modeli olarak duvarınızı baştan sona uzanarak kaplayan şekilleri seçmeniz gerekmektedir. Uzun olan alt model ve yanların şekil olarak kıvrılan modeller de olan tasarımlarla kaplanması ambiyans olarak daha çok avantaj sağlamaktadır.

2014 TV Ünitesi Fiyatları

2014 TV Ünitesi Fiyatları

TV Ünitesi Modellerinde oturma takımlarınızı bu bölüme yakın yaparak, dekorasyon anlamında süsleme yapmış olursunuz. Ünitelerin tam karşısın olacak olan oturma takımlarınızın renkleri de bu modellerle çelişkili olmaması gerekmektedir. Renk tonlarını ve duvarların boyutlarına uygun olan renk tasarımlarını seçme de uzmanlara danışmanız da fayda sağlayacaktır.

Google Plus da Paylaş

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir