Warning: ob_start(): output handler 'ob_gzhandler' cannot be used twice in /home/boyavede/public_html/wp-content/plugins/gzippy/gzippy.php on line 27 Bahçeli Evi Olanlara Öneriler

Bahçeli Evi Olanlara Öneriler


Evlerini yaptırırken geniş bir alana sahip olanlar mutlaka “ Bahçe” yaptırmayı isterler. Eğer evlerinizde bahçeniz varsa bu konuda şanslısınız. Özellikle yaz aylarında evinizin ön kısmında bir bahçe alanı olması büyük bir şans demektedir. Neden mi? Çünkü bahçenizi dilediğiniz ölçüde güzelleştirebilir ve sağlam biçimde hoş dekorları bahçenizde kurabilirsiniz. Bunu yaptıktan sonra sıcak havalarda bahçenizde takılarak hoş vakitler geçirebilirsiniz. Bu nedenle eğer evinizin bir bahçesi varsa sizlere önerilerimiz olacaktır.  Yaz aylarında bahçeniz için gerekli olan en temek özellik “Havuz” olmasıdır. Bahçeli Eviniz için orta boy bir Havuzunuzun olması büyük bir öneme sahiptir.

Bahçe Dekor

Bahçe Dekor

Örneğin havuz olan kısmın etrafını masalarla, puf yastık modelleriyle ve Şemsiyelerle süsleyerek rahatınıza bakabilirsiniz. Bu tarz modellerle evlerinizin bahçesinde dekorla beraber zevkli bir yaz mevsimi geçirmenin tadına varacaksınız.

Ev Bahçe Dekorları

Ev Bahçe Dekorları

Bahçenize özel “Ahşap Kaplamalar” yada büyük Şemsiyelerle beraber geniş oturma yerleri kurabilirsiniz. Yaz akşamlarında evlerin içinde oturmak yerine, bahçenizde serin serin yiyeceklerinizi yemenin  zevki çok başkadır.

Bahçe Dekorasyon Örnekleri

Bahçe Dekorasyon Örnekleri

Böylesine rahat bir ortamları kurmanız yolu da, bahçenizin alanını hesaplayarak buna göre dekor malzemesi kurmaktadır.

Bahçe Dekorasyonu

Bahçe Dekorasyonu

Havuzların içine Led şeklinde ışık döşemeleri yaparak, akşamları parlamasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca  güneş enerji sistemiyle çalışan küçük boyutlu lambaları bahçenizin zemin kısımlarına kurarak, akşam olduğu zaman kendinden parlayan aydınlatma sistemi de oluşturabilirsiniz.

Bahçeli Ev Dekor

Bahçeli Ev Dekor

 2014 Bahçeli Evi Olanlara Önerilerimiz konusunda, bahçenizin mevcut olan düzeni ve bu düzene göre gerekli olan modeller önemlidir.

Bahçeli Ev Dekorasyonu

Bahçeli Ev Dekorasyonu

Ailenizle beraber kahvaltı yapmanıza faydası olacak üzeri kaplamalı “Çardak” denilen bölümleri kurmanız da gerekir. Bunun altında akşam yemeklerinizi de büyük bir zevkle yiyebilirsiniz.

Bahçeli Ev

Bahçeli Ev

Bahçeli Evi olanlar, yaz aylarında sıcaklardan serinlemek için gerekli olacak dekor modellerini seçmeleri gerekmektedir.

Bahçeli Evi Olanlara Öneriler

Bahçeli Evi Olanlara Öneriler

Ev Bahçe Dekor Örnekleri

Ev Bahçe Dekor Örnekleri

Ev Çiçek Bahçeleri

Ev Çiçek Bahçeleri

Güzel Bahçe Dekorasyonları

Güzel Bahçe Dekorasyonları

Google Plus da Paylaş

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir