Warning: ob_start(): output handler 'ob_gzhandler' cannot be used twice in /home/boyavede/public_html/wp-content/plugins/gzippy/gzippy.php on line 27 Caparol Boya

Caparol Boya


CAPAROL markasının renkleri, bu yaz evinin duvarında kalıcı değişimler isteyenlere fırsat sunmaktadır. İpeksi ve mat dokunuşlara sahip renklerle beraber, duvarlarınızda yaz şenliği başlayacaktır. Kalite olarak hiçbir dış kuvvet yada çocuklarınızın etkisi duvardaki renkleri bozmaya yetmez. Mat oluşu duvara iyi emiş ve güç bakımından sağlam duruşu olduğu için, dış kuvvetlere kendini kapatır şekildedir. Bu sayede, boya yapımı İpeksi olan yapısı sayesinde çok kolaydır. Fırçaya sürülürken, kolay ve akışkan olduğu gibi, duvarla temastan hemen sonra mat hal geçer ve duvarda artık tamamen kalıcı izler bırakır. İç dekorda, duvar renklerinizi belirlerken ipeksi olan renk tonlarını seçmeniz gerekmektedir. “ SEHRA, VANİLYA, GÜL YAPRAKLARI, ŞEFTALİ” gibi tamamen yaz aylarına özgü renkleri iç dekorda duvarlarınız için seçmeniz daha güzel olacaktır. Yatak odalarınızın duvarlarında ise, “GÜL ve Yaprakları” gibi kırmızı rengin romantik havasını seçmeniz iyi seçim olacaktır. Duvarınıza ipeksi özelliğiyle emişi ve mat olarak zamanla daha sağlam bir hale gelmesi insanları sevindiren özelliğidir. Boyanın içinde, hangi renkse o rengin bütün tonu ve rengin içine diğer sıvıları karıştırmadan sadece boyanın kendi rengini koruma esas alınmaktadır. Dış cephelerinizde kullanmak için marka sizlere değişik renklerde güzel tutuşu olan tonları sunmaktadır.

 CAPAROL 2014 Renkleri, yaz aylarının güzel ve hoş renk tonlarını boya kutularına alarak, dekor için fırsatlar sunmaktadır. Ayrıca dış cephelerde kullanılmak üzere, “GÜLCE, ŞAMPANYA, LEYLAK, NİL YEŞİLİ” renkleri dış cepheniz için sizlere öneride bulunacağımız renklerdir. Bu  renklerle duvarlarınızı gün içerisinde daha güzel biçimde gözükerek, insanlar tarafından beğeni toplar. CAPAROL bu sezon kesinlikle duvarlarınız için tercihiniz olmalıdır.

Google Plus da Paylaş

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir