Warning: ob_start(): output handler 'ob_gzhandler' cannot be used twice in /home/boyavede/public_html/wp-content/plugins/gzippy/gzippy.php on line 27 ÇBS Boya

ÇBS Boya


Yaz aylarında evlerinizin duvarlarında renk olarak değişim yapmak isterseniz, ÇBS markasının dekor renklerini mutlaka denemeniz gerekmektedir. Boya olarak, modern kaliteyi ve renklerde duvarınızı şenlendiren türden birçok özel karışımları bulacağını marka boyasıdır. İç duvarlar ve dış cephe boyalarda farkını ortaya çıkararak, daha güzel tonlarda boyama yapmanıza fırsat tanımaktadır. Hem çeşitli renklerin kutuda yerini alması, hem de kalite olarak duvarlarınıza daha iyi işler özellikte olması iyi bir durumdur. Yaz aylarına özel renk seçenekleri ve donuk görüntüden kesinlikle uzak olan kimyasal yapısıyla insanların hoşuna gitmektedir. “Duman Grisi, HARMAN, Yayla Yeşili” gibi özel renk tonlarının daha iyi biçimde bu markada toplanması, duvarlarınıza gelen renk kampanyasıdır. Salonlarınız, yatak odalarınız ve diğer bölümlerde modern farklılıklar yaratarak, duvarlarınızın hoş görüntülere bürünmesi artık sağlanmaktadır. Yatak odalarınızın duvarları için, baştan sona romantik bir ortam ve daha klas görünümle beraber duvarlarınıza adeta renk bayramı yaşatmaktadır. Yapmanız gereken ÇBS markasında oluşan renklerden size hitap eden sitilleri seçerek, duvarınızda kaliteyi buluşturmak olmalıdır. Fırçalara daha çabuk işleyen ve boyama yaparken asla dağılmaz sert özelliğiyle dekor boyası yapma bu markanın işi olmaktadır.

 2014 ÇBS Boya Renkleri dış cepheniz içinde özel karışımları sunarak, her koşulda dayanıklı boyayı üretmektedir. “Şeftali, GÜNEBAKAN, Fıstık,Tarçın, Kızıl Kahve” renk tonlarında dış cephe boyaları, hak edilen miktarda sunmaktadır. Dış cephelerinize yakışan ve renkleri gün içerisinde daha canlı gözüken bir yapıya sahiptir. Bu özelliğiyle beraber, iç dekor renkleri ve dış mimari boyama olarak sizin için modern kaliteyi boyayla buluşturan bir markadır. Mobilyalarınız, ev şekliniz ve bazı modellerin renklerine uyumlu olarak boyama yapma seçenekleri sunması da ayrıca önem taşıyan özellikleridir.

Google Plus da Paylaş

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir