Warning: ob_start(): output handler 'ob_gzhandler' cannot be used twice in /home/boyavede/public_html/wp-content/plugins/gzippy/gzippy.php on line 27 Çok Amaçlı Laptop Masaları

Çok Amaçlı Laptop Masaları


2014 Çok Amaçlı Laptop Masalar;  Notebook & Laptop kullananlar rahat bir kullanım ve çok daha aktif biçimde kullanım yapmak isterler. Bunun için firma ve markaların geliştirdiği “Çok Amaçlı” dediğimiz masa modelleri bu sezon aktif hale gelmiştir. Kullanım amacı bakımından gerçekten işlevi yüksek olan ve ev içinde taşıması kolay olan modeller üretilmiştir. Yattığınız yerden masayı kendinize yaklaştırarak, istediğiniz diklik konumunda rahatça kullanım imkanı bulacaksınız. Oturma odanızı bu akıllı masalarla beraber çalışma odanıza dönüştürebilir ve rahat etmenizi sağlar biçimde çalışmalar yapabilirsiniz. Tasarım bakımından çevirmeli ve ayaklarıyla beraber sabit odaklanarak kalabilme özelliği de bu masalara eklenmiştir.

Rahat Notebook Masaları

Rahat Notebook Masaları

Boyut olarak sizin boy ölçümlerinize yakın oranlarda hesaplanmıştır ve bu özelliği de son derece kalite katmaktadır. Laptop modelinizi rahatlıkla bu masalara koyup, arkanıza yaslanarak ister tv izleyin, ister müzik dinleyerek yattığınız yerden rahatlıkla takılabilirsiniz.

Ahşap Laptop Sehpa

Ahşap Laptop Sehpa

Masalar renk olarak farklı renklerin bulunduğu seçeneklerden meydana gelmektedir. Bilgisayarınızın rengine göre tasarımlardan seçim yapabilirsiniz.” Sarı, Kırmızı, Beyaz, Metal, Kahve, Ahşap” gibi tonların bulunduğu modeller bu alanda kalite yükselten şekildedir.

Ahşap Soğutuculu Laptop Masası

Ahşap Soğutuculu Laptop Masası

2014 Çok Amaçlı Laptop Masaları, size özel tasarım şekli ve farklı renk tonlarında olmasıyla beraber güzel şekillerden meydana gelmektedir.

Ayaklı Latop Sehpa

Ayaklı Latop Sehpa

Bu modeller Ofislerde de kullanarak, daha büyük boyutlarda olan masaların fazla yer kaplaması gibi sıkıntılar da ortadan kesinlikle kalkacaktır.

Fonksiyonel Laptop Masası

Fonksiyonel Laptop Masası

Laptop Masalar bu sezon adeta evrim değiştirerek, en doğal renkler ve size özel rahatlığıyla farkını yansıtmaktadır.

Her Şekile Giren Laptop Masası

Her Şekile Giren Laptop Masası

Katlanır Laptop Masası

Katlanır Laptop Masası

Laptop Masası

Laptop Masası

Modern Laptop Sehpa

Modern Laptop Sehpa

Plastik Laptop Masası

Plastik Laptop Masası

Google Plus da Paylaş

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir