Warning: ob_start(): output handler 'ob_gzhandler' cannot be used twice in /home/boyavede/public_html/wp-content/plugins/gzippy/gzippy.php on line 27 Dupli Color Sprey Boya

Dupli Color Sprey Boya


Metaller, motor boyası, araba boyası ve metal görünümlü yerleri boyamanın tek adresi Dupli Color markasıdır. Renk olarak Sprey kutu içinde olan ve sıkıldığı zaman özellik olarak hemen yapışan şekildedir. Bu tip özelliği sayesinde, bazı boya markaları tarafından da kullanılmaktadır. Kullanım alanları maketler, metal ürünler, Gitarlar ve bazı ayakkabı modellerinin eskiyen boyalarını canlandırmak için bu marka kesinlikle kullanılmaktadır. Renk olarak çeşitli renkleri bulabileceğiniz ve etkisi uzun süreli olan bu markayı kesinlikle kullanmanız gerekmektedir. Sprey şeklinde olması, kolay tutuş ve bu sayede sıkılan yere çabuk işleme özelliğini bırakmaktadır. Kullanırken, iyice çalkalamanız ve sıkarken yakın temas yerine uzaktan sıkmanız Sprey boyanın etkisini arttırır. Bazı markalar, bu boyayı kullanarak kutu içinde üretimler yapmakta ve sağlıklı bir kullanım sunmaktadırlar. Ayrıca, bu sezon renklerini çoğaltarak, evlerinizin bazı metal yada buna yakın özellikte olan alanlarında dökülmeler varsa, hemen bu spreyler sayesinde kolay emiş ve güç olarak daha etkileyici biçimde kapatma avantajı bulabilirsiniz. Evlerin iç duvarlarında, fazla kullanılmasa da son zamanlarda gelişim göstermesi sayesinde, hemen açıkları kapatmak için kullanılmaktadır. Bu sayede, spreyin etkisi kaybolmadan, dilediğiniz miktarda sıkabilirsiniz. Kullanım açısından, göz kararı değil, bolca sıkmanız sağlamlaştırmaktadır.

2014 Dupli Colar Renkleri hem daha fazla renk seçeneği sunarken, kullanım alanlarında genişlik yaratmasını  da bilmektedir. Color markasının, sprey için de ve bazı renklerin kutu içinde sunulmasıyla beraber, duvarlar ve birçok metal yada demir gibi özelliği olan modellerde kullanılmaktadır. Çok amaçlı olması ve size özel renk kartele sunmasıyla, bu yaz önde olan bir markadır. Dupli Color sayesinde, boyası dökülen bazı yerleri kapatma konusunda daha önde olmak ve avantajlı biçimde Spreyi kullanmak artık daha kolay olmaktadır.

Google Plus da Paylaş

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir