Warning: ob_start(): output handler 'ob_gzhandler' cannot be used twice in /home/boyavede/public_html/wp-content/plugins/gzippy/gzippy.php on line 27 Dyo Boya

Dyo Boya


DYO markasının binlerce renk tonu ve kalitesiyle beraber daha avantajlı boya imkanı sunan yapısıyla bu sezonda karşındadır. Yaz ayına özel olarak evlerinizde renk değişimi yapmak ve duvarlarınızda modern yenilikler yaratmak için bu markayı seçmeniz gerekmektedir. Boyaların kalitesi duvara zarar vermeden, istediğiniz rengin ustalıkla sunulmasında büyük bir katkı sağlamaktadır. Boyaların içinde karışım olarak duvarın korunmasını ve zamanla bazı dış etkenlere karşı çabuk eskimemesi yönünde özel karışımlar mevcuttur. Ayrıca, hangi renk tonuna sahipse, o rengin tamamen duvara emilmesini sağlayan bir kalitededir. Fırçayla boyama yaparken, kutunun içine fırçayı soktuğunuz zaman boya kalitesi sayesinde fazla sağa sola yayılmadan direk duvara temas eden bir kalite rengi ortaya çıkmaktadır. Duvarla temasa geçtikten kısa bir süre sonra o renk artık hapsedilmiştir. Aradan 15-20 dakika geçtikten sonra ise, duvara tamamen işleyerek renk bakımından kendini hemen belli eder hale gelecektir. Dış cephe boyası yapımında da mükemmel tutuş ve güneşe karşı kendini koruyan bir yapıdadır. Yağmur, güneş ve her türlü dış etkene karşı boya içindeki sağlam tutuş ve duvarın gözeneklerine daha iyi geçmesiyle beraber sağlamlık ön plana çıkmaktadır. Dış cepheniz için seçmiş olduğunuz renk, güneşle beraber hemen parlamayacak ve fosforlu cinsten olmaması gerekmektedir.

2014 DYO Renkleri kaliteyle beraber birleşerek, hem iç duvarlarda, hem de dış cephe duvarlarınızda değişimin tek adresi olmaktadır. Renk olarak yaz aylarına özel, “ Yayla yeşili, Antep Fıstığı, Çimento Rengi, Klasik Leylak” gibi renklerle beraber duvarlarınıza yenilik gelecektir. Ayrıca DYO sayesinde, duvarlarınızın bazı çatlayan ve boyası dökülen alanlarına hemen bu markanın rengini uygulayarak, bakım ve onarımı aynı zamanda yapmanızda mümkün duruma gelecektir.

Google Plus da Paylaş

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir