Warning: ob_start(): output handler 'ob_gzhandler' cannot be used twice in /home/boyavede/public_html/wp-content/plugins/gzippy/gzippy.php on line 27 Dyo İnstagram Sayfası Yayında

Dyo İnstagram Sayfası Yayında


Dyo sosyal medyayı da yakından takip ediyor ve İnstagram Sayfası Yayında. Dyo “boyaya, renklere ve dekorasyona dair her şey bu adreste” sloganı ile yeni instagram sayfasını  tanıttı. Ürünleri ile 61 yıldır hayatımızı renklendiren ve boya sektörünün öncü markası olan DYO’nun artık yeni bir sosyal medya hesabı var. DYO’nun boyaları gibi renkli instagram dünyası ile tanışmak isteyenler https://instagram.com/dyoboya adresinden ya da akıllı telefonlarından instagram uygulaması ike hesabı takip edip hayatlarına renk katabilirler.

Dyo instagram safası yayında

Dyo’nun instagarm sayfası içeriğinde modadan doğaya; sanattan dekorasyona; yenilikçi 3D tasarım örneklerinden ürünlerine kadar birçok renkli ve çarpıcı görselin yer alacağı DYO’nun instagram hesabı, boya ve renkler konusunda sosyal medya kullanıcılarına yeni ufuklar ve deneyimler açacak. Çok yakında ödüllü yarışmalar ve kampanyaların düzenleneceği sayfada takipçileri hoş sürprizler bekliyor.

Sizde bu sürprizlerden yararlanmak ya da farklı fikirler edinmek istiyorsanız mutlaka dyo nun yeni instagram heabını takip ediniz.

Google Plus da Paylaş

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir