Warning: ob_start(): output handler 'ob_gzhandler' cannot be used twice in /home/boyavede/public_html/wp-content/plugins/gzippy/gzippy.php on line 27 Evinizi Ferah Gösterecek İpuçları

Evinizi Ferah Gösterecek İpuçları


Evinizi sıkıcı ve boğucu havasından uzaklaştırıp, ferah ve işlevsel bir mekan haline dönüştürecek ipuçları…

Yaz ve sıcaklar geliyor, evinize ve sizin zevkinize özel dekorasyon ip uçlarımızı inceleyebilir, evinizde küçük değişimler ile bambaşka bir mekana dönüştürebilir hayalinizdeki ortamı yaratabilirsiniz.

Yazın iyice yaklaşması ve okulların tatile girmesine sayılı günler kalması neden ile yazlıklara doğru gitmeler çoğalmaya başladı, bugünler de yazlıklar da tatlı bir telaş, temizlik ve bakımlar hızlı bir şekilde devam ediyor, bu esnada gerekli ip uçlarını ve önerilerimizi takip ederek evinizi ya da yazlığınızı daha ferah bir ortam haline sokabilirsiniz.

Özellikle sahil kenarında yer alan evlerde turkuaz mavisi ve beyaz tonlarının şıklığı ve modernliğinden faydalanabilir, evinizde ya da yazlığınız da naturel  ve iç açıcı bir ferahlık oluşturabilirsiniz. Oturma bölümünde duvarlar da değişik tablo ve süs eşyaları kullanarak bütünlüğü sağlayabilir, daha ferah bir ortam yaratabilirsiniz.

Evinizi Ferah Gösterecek İpuçları

Evinizi Ferah Gösterecek İpuçları

Yazlık evlere yakışan, diğer renkler ise hiç şüphesiz beyaz ve mercan tonlarıdır. Yazın nemli ve bunaltıcı havasını hafifletecek kumaşlar ile zevkinize göre bir yatak odası takımı ve mobilyalarını oluşturabilirsiniz.

Eviniz de fazla masraf yapmadan ufak değişikliklerle mevsime ve bulunduğu konuma göre farklı ortamlar oluşturabilirsiniz. Küçük ama şık dekorasyon ürünleri ile bulunduğunuz ortamı canlandırabilir, bambaşka bir tarz ve estetik katabilirsiniz.

Yaz döneminde evlerin en vazgeçilmez alanı olan balkon ve bahçelerinizi de yaza hazırlamayı unutmayalım, bu sıcak ve bunaltıcı yaz günlerinde sizi rahatlatacak ve serinletecek romantik bir köşe için arayış çalışmalarına şimdiden başlamalısınız.

Google Plus da Paylaş

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir