Warning: ob_start(): output handler 'ob_gzhandler' cannot be used twice in /home/boyavede/public_html/wp-content/plugins/gzippy/gzippy.php on line 27 Filli Boya

Filli Boya


Filli Boya, marka olarak kendini ispatlamış ve evlerinize özel dekor renklerini her zaman itinayla sunmuştur. Bu sezonda, boya konusunda duvarlarınızda modern renkleri yaratmanız adına mükemmel bir gelişim göstermektedir. Yaz aylarında duvarlarınızda değişim yapmak istiyorsanız, Fiili Boya kataloglarına kesinlikle göz atmanız gerekir. Kalite olarak, normal standart olan duvar renklerinizi koruyarak, kısa zamanda çatlamaların oluşmasını da kesen bir kalitede boyasıdır. Renk olarak, salon duvarlarınızda mobilya gruplarınız, halı ve diğer dekor malzemelerinizi daha canlı gösterecek olan renk tonundadır. Artık, değişim olarak duvar renklerinizi kişisel tercihleriniz ve dekor uzmanlarının planlamalarına göre görsel bir renk olarak yansıtacaksınız. Örneğin, bu yaz ayına özel olarak duvarlarınızda yaz renklerine uygun biçimde tonlar kendini göstermektedir. Şampanya, Açık Başak, Malta, Kalker, Badem Rengi gibi tonlar  duvarlarınızda yaz aylarına özel değişimleri sunmaktadırlar. Fiili boyada, birçok boyutta boya kutuları üretilirken, hacim olarak asla az ve daha mat bir görünümde değildir. Zannettiğiniz kalitenin de üzerine çıkan bir marka ve duvarlarınızın kuru ve mat bir görünümden uzak, canlı şekilde görünmesinde lider boya markasıdır.

Filli Boya Renkleri, duvarınızda uzun yıllar kalıcı olacak kaliteyle sizlere sunulmaktadır. Ayrıca, çocuğunuz yada herhangi sebeple duvarlarınıza su, kola ve diğer sıvı maddelerin dökülmesiyle hemen bozulacak bir yapıda asla değildir. Çiziklere karşı kendini koruma altına alan renkler, duvarlarınızda kendi kendine oluşacak olan bazı çatlamalarında önüne kesinlikle geçmektedir. Renk tonlarını kendiniz seçerken, yaz aylarına özel olarak fazla canlı yada sıvı şeklinde değil, parlaklık olarak az ve ev içi dekor malzemelerinizi renk olarak kapatacak cinsten olması avantaj yaratır. Filli Boya markasını, duvarlarınızın sağlığı ve dekor olarak modern değişim yaşamak adına kesinlikle denemenizde fayda vardır.

Google Plus da Paylaş

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir