Warning: ob_start(): output handler 'ob_gzhandler' cannot be used twice in /home/boyavede/public_html/wp-content/plugins/gzippy/gzippy.php on line 27 Fiskos Sehpa Modelleri

Fiskos Sehpa Modelleri


2014 Fiskos Sehpa Modelleri; Bayanlar misafirlerini ağırlarken yiyecek ve içecekler için konum belirlemek isterler. Fiskos Sehpalar bayanların bu konudaki çağrısına karşılık vererek, onlara bu konuda en iyi yardımı yaparlar. Sehpaların boyutu tam olarak misafirleri ağırlamak için ideal ve salonlarınızda fazla yer kaplamayan türdendir. Bu sayede küçük boyutları ve hoş duran renkleriyle beraber dekor içinde kullanım sağlar.

Fiskos Sehpa Modelleri

Fiskos Sehpa Modelleri

Üzerine çay, kola, küçük servis tabakları gibi yiyecek ve içecek türlerini rahatlıkla koyarak servislerini bunun üzerinde yapabilirsiniz.

Çiçeklik Fiskos Sehpalar

Çiçeklik Fiskos Sehpalar

Aynı zamanda, kendiniz üzerine çayınızı koyarak, zevkli bir biçimde kitap yada dergilerinizi okuyabilirsiniz. Çok yönlü işlevi olan bu Sehpaları, oturma odalarınızda televizyon karşısına koyarak rahatlıkla yiyecek ve içeceklerinizi tüketebilirsiniz.

Eskitme Fiskos Sehpalar

Eskitme Fiskos Sehpalar

Renklerde ise, “Kahve, beyaz, siyah, hafif mavi, Yeşilimsi” gibi zevklerinize uygun biçimde sehpalar hemen göze çarpmaktadır.

Fiskos Sehpa

Fiskos Sehpa

Fiskos tipinde küçük boyutlarda olan bu modellerle beraber dekor konusunda farklı bir tarz ve daha fazla seçenekle evlerinizde avantaj yaratacaksınız.

Fiskos Sehpalar

Fiskos Sehpalar

Özel bir misafirinizi salonunuzun köşesinde bu Sehpa tasarımlarıyla rahatça ağırlayarak, yiyecek ve içecekler eşliğinde hoş sohbetler yapabilirsiniz.

Gemici Dümeni Fiskos Sehpa

Gemici Dümeni Fiskos Sehpa

 2014 Fiskos Sehpa Modelleri misafirlerinizi ağırlamanız ve kendiniz evinizde özel olarak keyif yapmanız da avantaj sunmaktadır.

Komodin Fiskos Sehpa

Komodin Fiskos Sehpa

Ayrıca modellerin ayak kısımların Avrupa tarzın şekillerden yararlanarak üretilmiştir. Sehpalarınızı kullanırken, dekore olarak evinizdeki mobilyalarınızın renk tonlarına yakın biçimde seçmede özgürsünüz.

Renkli Yan Fiskos Sehpalar

Renkli Yan Fiskos Sehpalar

Sehpa Modellerinde tasarım olarak markaların ve firmaların Avrupa modeline uygun biçimlerde tasarladıkları doğal ve tamamen şık tasarımlar olarak satış yapılmaktadır.

Şık Fiskos Sehpalar

Şık Fiskos Sehpalar

Yuvarlak Fiskos Sehpa

Yuvarlak Fiskos Sehpa

Google Plus da Paylaş

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir