Warning: ob_start(): output handler 'ob_gzhandler' cannot be used twice in /home/boyavede/public_html/wp-content/plugins/gzippy/gzippy.php on line 27 Gökyüzü Desenli Asma Tavan Modelleri

Gökyüzü Desenli Asma Tavan Modelleri


Evleriniz yada ofisleriniz için dekor amaçlı ve süs dekoru amaçlı olarak hoş bir tasarımı sizlere tanıtmak isteriz. Gökyüzü Desenli Asma Tavan tasarımı sizler için gerçekten harika bir tercih olacaktır. Led ışıklarla beraber döşenen ve yansıma olarak gökyüzünü evlerinize davet eden bu modelle beraber, iştahlı bir dekora sahip olmuş olacaksınız. Ebat olarak “60 cm” çaplarında olan ve led ışıklarında gökyüzü desenini süper yansımayla evlerinize sunacağı mükemmel tasarımı çok seveceksiniz. Yapay görünümde olacak olan bu dekor tasarımı için yaptırmak istediğiniz bölümlerde biraz fazla alan ayırmanız gerekmektedir. Dekorun tam anlamıyla detaylı bir biçimde yapılması için uzman dekor firmalarına başvurmanız gerekmektedir. Ofisleriniz için yaptırmak istiyorsanız, küçük ebat yada alan olarak orta büyüklük de bir çevre sizin için yeterli olacaktır. Ofisler için sade bir gökyüzü yapay teması ve Led olarak da karmaşık olmayan ışıkların takılması elbette gerekli olacaktır. Bu sayede çalışma ortamlarınız da sıkıldığınız zaman kafanızı kaldırıp bu asma tavana bakarak birazda olsa içiniz huzurla dolabilir.

gökyüzü desenli asma tavan fiyatları

gökyüzü desenli asma tavan fiyatları

2014 Gökyüzü Desenli Asma Tavan Modelleri sayesinde, evlerinizin salonlarında mükemmel bir dekor sanat yapılmış olacaktır. Salonlarınız için biraz büyük alan ve hatta daha geniş çapta ebatları bu alanlarda uygulayabilirsiniz. Led ışıklarıyla beraber süper bir görünüm sizleri beklemektedir. Akşam olduğu zaman gündüz olan gökyüzü havası yerini Led ışıkları sayesinde yıldızlı ve dolunaylı bir görünüme ulaştıracaktır.

gökyüzü desenli asma tavan

gökyüzü desenli asma tavan

Bu tasarım sayesinde geceleri evinizde mükemmel bir manzara sizinle olacaktır. Kendinizi sıcak bir yaz akşamında dışarıda gökyüzünü izliyor gibi bulacaksınız.Bu sayede her bakımdan avantajlı olarak dekor tasarımını başarıyla yapmış olacaksınız. Ayrıca yapay olan bu asma tavan toz asla kapmaz. Led ışıkları bu özelliğiyle beraber her zaman temizlik yapmanızı engeller. Buda sizin için büyük avantaj olacaktır.

gökyüzü desenli asma tavan modelleri

gökyüzü desenli asma tavan modelleri

Gökyüzü Desenli Asma Tavanlarınızı yatak odalarınızın küçük bir bölümüne yaptırarak, gece uyumadan önce canlı bir biçimde gökyüzünün harika olan yansımasını izliyor gibi olursunuz.

Google Plus da Paylaş

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir