Warning: ob_start(): output handler 'ob_gzhandler' cannot be used twice in /home/boyavede/public_html/wp-content/plugins/gzippy/gzippy.php on line 27 Jotun Boya

Jotun Boya


Jotun Boya; İç dekor ve binalarınızı dış cephelerinde değişiklik yapmak ve renk olarak canlı renkleri bulmak istiyorsanız Jotun tam size uygun bir markadır. Salonlarınız, yatak odalarınız ve oturma odalarınız artık sizin istediğiniz renkler ve daha sade renklerle süper görüntüye ulaşacaktır. Yapmanız gereken, renk olarak evlerinizin dekoruna uygun ve mobilya gruplarınızla, süs eşyalarınızla da uyumlu biçimde tercihleri yapmanız çok isabet olacaktır. Renkler, duvarınızı asla kabartmaz ve sağlık açısından duvarınızı koruyan yapıdadır. Yaz aylarında sıcaktan duvarınızın araları ve gözenekleri terleme yoluyla sıvı kaybeder. Bu nedenle eğer sıradan bir boya markasıyla boyama yaptıysanız hemen dökülmeler yaşanır. Bunun için Jotun markasının renkleri, duvarınızda oluşacak ısı kaybı yada sıvı kaybını engelleyerek, boyaların akmasına asla izin vermez. “Mavi, Açık Mavi, Krem, Sarı, Koyu Kırmızı” gibi alışkın olduğunuz renklerin içinde kendi tarzını katarak, başarılı ve parlayan renkleri sağlamaktadır. Duvarınızda bu renkler sayesinde, gözü asla yormayan ve bakıldığı zaman etkileyici duran renk tonları kendini göstermektedir. Artık, fırçayla beraber kendinizde istediğiniz ebatta Jotun boya kutularını alarak,rahatlıkla boyama ve duvarınızda kalıcı renk izleri bırakmayı başarabilirsiniz.

 2014 Jotun Boya Renkleri sayesinde, duvarlarınızda yaz aylarında daha hoş değişim ve boya kalitesi olarak sağlıklı renkler sizinle olacaktır. Yapmanız gereken, dış cepheniz için renklerde kendini belli eden ve sıvılaşmış parlak renkleri tercih etmenizdir. “Turuncu, Açık Yeşil, Okyanus Mavisi, Açık Sarı, Pembe” gibi tonlar dış cepheniz için farklılık yaratan renkler arasına girmektedir. Jotun Boya Renkleri bu sezon iç dekor için duvarlarınızda farklılık yaratmaya gelmiştir.

Google Plus da Paylaş

Yorum

    • konya jotun boya
    • 26/08/2015
    • Cevapla

    gerçekten çok kullanışlı ve güzel bir boya tavsiye ediyorum.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir