Warning: ob_start(): output handler 'ob_gzhandler' cannot be used twice in /home/boyavede/public_html/wp-content/plugins/gzippy/gzippy.php on line 27 Kale Color Boya

Kale Color Boya


Kale Color boya alanında daha yenilikçi olan ve renkleri her yıl mükemmel seviyelere çıkan markadır. Bu yaz da daha iyi renkler ve duvarlarınızda renk bayramı yaratan tonlar ön plandadır. İç cepheler ve dış cephelerinize uygun olan renklerle beraber dekor amaçlı üretilen bir marka boyasıdır. Dış cephelerinizde daha canlı renklerle iyi bir görünüm ve boyaların özelliği olarak parlak tonlar hemen kendini belli etmektedir. Duvarlarınızı korumanın yanında, yağmur gibi dış etkenlere karşıda koruma özelliği olan kuvvetli bir boyadır. Dış etkenlerle yıpranmayan ve uzun yıllar aynı canlılıkta kalan özellikler sayesinde, boyacılarında tercihlerini süslemektedir. İç dekorda, “Şampanya, Açık Başak, Fildişi, Krem, Açık Mavi, Gök Mavi” gibi renkleri seçerek, salonlarınızda tamamen farklı türden güzellik yaratabilirsiniz. Seçeneklere baktığımız zaman, sadelik ve mobilyalarınızla beraber daha şık duran renkler harikalar yaratmada bire birdir. Yatak odalarınıza özel olarak, Mavi seçeneklerinden tonlar uyumlu olacaktır. Yatak odalarınızda duvarları boyarken, göz alıcı olmayan renkleri seçmek bu markayla daha çok avantajlı biçimde sağlanmaktadır. Tavanlarınız içinde bu markanın renklerini seçebilir ve lambaların aydınlığıyla beraber renkler sizi adeta büyüler.

   2014 Kale Color Renkleri yaz aylarına özel olarak çeşitlilik gösteren ve tonlara baktığımız zaman duvarınızda daha akılda kalıcı sihirli dokunuşları bırakan cinstedir. Yapmanız gereken, renk seçeneklerinden sabit olan renkleri yada tamamen baştan boyamak için daha sahici tonları seçmekte özgürsünüz. Dış cepheler için, “ Rose, Lavanta, Melisa, Cam Göbeği, Funda” renklerinden hoşlandığınız tonları seçebilirsiniz. Kale Color markasının renkleri sayesinde, binanızın duvarları dikkat çekerek, özellik bakımından asla dökülme ve çatlama yapmaz bir biçimdedir. Ayrıca, duvarların gözeneklerine işleyerek, üzerine su dökülmesi, silerken renk solması gibi kötü bir hatayla da sizi yüzleştirmez.

Google Plus da Paylaş

Yorum

  1. bayilik için detaylı bilgi almak istiyorum

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir