Warning: ob_start(): output handler 'ob_gzhandler' cannot be used twice in /home/boyavede/public_html/wp-content/plugins/gzippy/gzippy.php on line 27 Mantolama Nedir, Nasıl Yapılır?

Mantolama Nedir, Nasıl Yapılır?


Mantolama, evleriniz için gerekli olan bütün kaplamaları kullanarak, sorunsuz bir biçimde binalarınızı güvene alma sistemidir. Binalarınızda ısı olarak yalıtım ve bina dışında oluşan ısıyla,içerdeki ısının dengelenmesini sağlayan özellikler bu şekilde sağlanmaktadır. Kaplama yapımında birçok özel malzeme ve kaliteli tekniklerle beraber bu işlemler uzmanlar tarafından yapılmaktadır. Mantolama Malzemeleri ise, 3 veya 4 şekilde binalarınıza döşenmektedir. Subasman malzemesi ilk etapta binalara baştan sona kadar ölçülü bir biçimde yerleştirir. Bu malzeme sayesinde, taban denilen bina kuvveti diğer malzemelerin daha iyi kalıcı olmasına katkı yapmaktadır. Daha sonra Plakalar  dediğimiz çeşitli kalitelere sahip olan birkaç malzeme kullanılmaktadır. Binalarınıza bu döşemeleri yaptırırken, marka olarak hangi Plakayı kullanıyorsa onu çok iyi anlamanız gerekmektedir. Taş yünü, fugalı gibi malzemeler plakaların temelini oluşturmaktadır.

Mantolama Nedir, Nasıl Yapılır

Mantolama Nedir, Nasıl Yapılır

Uzmanlar bu işi yaparken en yüksek kalite neyse onu kullanmak zorundalar. Plakalar binalarınıza uygulandıktan sonra, 1 gün kesinlikle kuruması için beklenir. Bunun yapılması ısının yaz ve kış aylarında düzende tutulmasını sağlamaktadır. Plakalar kurduktan hemen sonra aralarına Dübelleme malzemesi yerleştirilir. Binanızın seviyesine göre de bu artış göstermektedir. Yüksek binalarınızın son katlarında bu sayı daha çok artabilir. Mantoloma Fiyatları kaliteye bağlı olarak artış göstermektedir. Firmaların ve uzmanların malzeme olarak ne kadar kaliteli ürün kullandıkları fiyat konusunda saptamaları beraberinde getirmektedir. Fiyatlar bölgelere göre değişim gösterirken, aralıklarına baktığımız zaman ; 5.000, 8.000, 12,500 gibi fiyat aralıkları kaliteye ve yerine göre değişmektedir. Bina Mantolama Fiyatları bölgesel olarak ve binanızın yükseklik derecesine göre de değişim gösterir. Kaliteli kaplama yaptırmak isterseniz, 5.000 TL olarak başlayan fiyatlar, yükseklik ölçülerine göre değişime girmektedir.

Mantolama

Mantolama

 Bina Mantolama yapımlarında kullanılan malzemeler, ısının kış aylarında içeriye soğuk girmemesi ve yaz aylarında ise dışarıdaki sıcaklığın içeriye tam olarak girmemesini sağlayacak şekilde yapılmaktadır. Binalarınızda yaz ayların klimalarınızı kapattığınız anda sıcaklığın ateşi sizi yine etkiler. Ancak binanıza kaplama yaptırırsanız, klimadaki o soğukluğu aralarda tutarak, evlerinizin içinde kalıcı soğukluk meydana gelmesini sağlamaktadır. Mantolama m2 Fiyatları son zamanlarda uzman firmaların ürün kalitesi olarak daha yüksek kaplama sistemlerini kullanmalarına göre değişmektedir. Eğer binanız ufaksa, 500 TL ile başlayan fiyatlar, kaliteli malzemelere göre 3500-4000 TL arasına kadar yükselme gösterir. Capatech Dalmaçyalı Mantolama sistemleri, bu yıl daha iyi renklere ve duvarlarınızda çatlaklara mail vermeyecek biçimde oluşan kalitedir. Bu markayla yapılan kapmalarda hemen %50 oranında bir kazanç sağlayarak, kaliteli duvarlarınızın meydana gelmesinde etkili olan kaplamaları yaptırmış olursunuz.

Google Plus da Paylaş

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir