Warning: ob_start(): output handler 'ob_gzhandler' cannot be used twice in /home/boyavede/public_html/wp-content/plugins/gzippy/gzippy.php on line 27 MARSHALL Boya Lavanta Rengi Dekorasyon

MARSHALL Boya Lavanta Rengi Dekorasyon


MARSHALL Boya markası her yıl olduğu gibi bu sezonda yaz ayları için evleri dekor bakımından süper hale getirecek renk tonlarını sunmaktadır. Yaz aylarında evini boya bakımından yenilemek isteyenler için son derece modern renkte olan Lavanta rengini sizler için sunmaktadır. Boyasından sıkılan ve artık değişiklik şart diyenler için bu renk mükemmel seçim olacaktır. Evlerin içinde daha önce boya rengi olarak hiç görmediğiniz ciddi bir değişim sizi büyüleyecektir. Lavanta tonuyla beraber, salon duvarlarınızı boyayarak oturma gruplarını da bu renk tonunda seçmeniz sizin için avantaj olacaktır. Evinde boyaya önem verenler için bu sezon büyük bir değişim kendini göstermektedir.

Lavanta Rengi Dekorasyon

Lavanta Rengi Dekorasyon

2014 MARSHALL Boya Lavanta Rengi Dekorasyonu yapmak isteyenler için artık tüm olanaklar sağlanmaktadır. Lavanta rengi insanların her zaman hoşuna giden bir ton olmuştur. Marshall markası sayesinde bu renk daha başkalaşmış ve evlerinizi dekor bakımından ahenk yaratmak için sizlere sunulmaktadır. Öncelikle, “ mavi” renk karşımı olan ve kapalı renk tonlarının da olduğu boyada, salonlarınızda, oturma odanız ve yatak odanızda bulunan eşyalara uygun bir dekor için lavanta renk tonlarını seçerek iyi bir ambiyans yaratabilirsiniz. Duvarları bu renkle boyama yaparken, fazla kapalı renk tonu seçmemeniz sizin için daha ilham verici olur. Oturma grupları ve duvarlarda bulunan süs eşyalarına göre lavanta tonunu seçmeniz önemlidir. Örneğin, ayna rengi yada duvarda bulunan saat ve çerçevelerin renk tonları tek renk sadeliğinde ise, lavanta olarak açık tonu seçmeniz dekorasyon anlamında daha modern  bir hava getirir. Duvarlarda bulunan dekor malzemeleri açık ve karışık renkte ise, lavanta olarak biraz sade ve kapalı renk tonunu seçmeniz renklerin karışmasından sizi kurtarır. MARSHALL Boya Lavanta Rengi sayesinde, yaz aylarında evlerinizde sıkıcı olan renk ambiyansından kurtularak, bu renk tonuyla beraber lavanta esintisini adeta evinize taşımış olacaksınız. Boyama yaparken etrafta ve duvara asılı olan dekor malzemelerine göre belirlemeler yapmanız sizin için avantaj olacaktır.

Google Plus da Paylaş

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir