Warning: ob_start(): output handler 'ob_gzhandler' cannot be used twice in /home/boyavede/public_html/wp-content/plugins/gzippy/gzippy.php on line 27 Marshall Boya

Marshall Boya


MARSHALL markası en iyi boya renklerini ve duvarlarda kalıcı izler bırakan kaliteyi sizlere sunmaktadır. Duvarlarınızın rengini değiştirmek yada mevcut olan renklerinizi korumak isterseniz, MARSHALL sayesinde yapabilirsiniz. Daha belirgin hatlar ve duvarlarınızı boya yönünden koruyan kalite oluşmaktadır. Bu yaz sezonuna özel olarak hazırlanan renk katalogunda, evlerinizin duvarlarını şenlendirecek şekilde hazırlamalar yapılmıştır. Ustaların boya yapımında kesinlikle tercihi olan bu marka, dış kuvvetlere karşı koruyucu ve üzerine sıvı maddeler değse bile asla bozulmasına izin vermeyen bir yapıdadır. Renk olarak yaz ayına özel açık ve hoşunuza giden salikte renkler bir arada toplanmıştır. Eğer, salonlarınız yada yatak odanızda değişim yapacaksınız, koltuklar, kanepe, mobilya gruplarınızın renk desenlerini hesaplayarak, duvarlarınızda renk olarak MARSHALL farkını yakalamanız gerekmektedir. Örneğin, “Fıstık yeşili, Limon, mum ışığı, Bahar renkleri” gibi tonların duvarlarınızda harikalar yaratması kaçınılmazdır. Yapmanız gereken, kendiniz yapacaksanız boyayı, seçmiş olduğunu rengin yeterlilik derecesini iyi ayarlamanızdır. Büyük ölçekli ve yüksek duvarlar için MARSHALL markasının ebat olarak  30-40 mm uzunluk ve genişliğinde olan boya kutularını seçmeniz gerekmektedir.

2014 MARSHALL Boya Renkleri iç duvar dekorunda yapmak istediklerinizin en iyisini yapan ve kalite olarak diğerlerinden öne olan bir boya markasıdır. Dekor renginizi seçerken, duvarınızı tam kapatacak ve renk olarak fazla parıltı sunmayan MARSHALL renklerini seçmeniz gerekir. Menekşe, leylak çiçeği gibi yaz aylarında doğada oluşan  renkleri özel kutular içinde sizlere sunan markanın boyaları, duvar standart renkleriniz korurken, renk tonu olarak büyüleyici bir havayı hakim kılar. MARSHALL Renklerini duvarınız için mutlaka denemeli ve kalitesi sayesinde uzun yıllar sağlıklı bir boya kullanma avantajı yaşamanız sizinde hakkınız olmalı.

Google Plus da Paylaş

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir