Warning: ob_start(): output handler 'ob_gzhandler' cannot be used twice in /home/boyavede/public_html/wp-content/plugins/gzippy/gzippy.php on line 27 Marshall Silikonlu Özel Mat Boya

Marshall Silikonlu Özel Mat Boya


Marshall boyanın 2014 yılın da yüksek teknoloji ile üretmiş olduğu yeni Su bazlı, Silikonlu , özel mat, silinebilir, rahatsız edici kokusu olmayan, leke tutmayan, zamanla renk değişimi yapmayan, sararmayan, mükemmel kapama ve iyi yapışma özelliğine sahip olan, uygulaması kolay yüksek kaliteli iç mekan duvar boyasıdır. Mükemmel siline bilme ve leke tutmama özellikleri sayesinde üst düzey kaliteye sahiptir.

Sizde evinizin duvarlarında ki renklerden sıkılıp değişiklik arıyor iseniz zengin renk alternatifleri ve kullanış lığı ile Marshall  Silikonlu Özel Mat Boyayı mutlaka denemelisiniz.

Marshall  Silikonlu Özel Mat Boyanın bazı özelliklerini sıralamak gerekir ise ; Rahat uygulama, Yüzey hatalarını giderme, Yüksek renk dayanımı, Yüksek örtücülük, Uzun ömürlü, Düşük koku, Hızlı kuruyan, Leke dayanımlı, Ultra yapışma, Essiz kremsi doku, Silinebilir, Su bazlı ve Makinede istediğiniz şekilde renklendirilebilir olması ile piyasa çıkmış ve adından çok kısa bir sürede söz ettirmiştir.

Google Plus da Paylaş

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir