Warning: ob_start(): output handler 'ob_gzhandler' cannot be used twice in /home/boyavede/public_html/wp-content/plugins/gzippy/gzippy.php on line 27 Marshall Visualizer

Marshall Visualizer


Marshall Visualizer ile önce gör, sonra boya! Hayal ettiğiniz Marshall renklerini sadece bir tıkla duvarlarınıza uygulayarak görebilirsiniz. Marshallın kullanıcılarına özel olarak hazırladığı Hem telefon hem de tablet formatları için ücretsiz Marshall Visualizer uygulamasını hemen indirin !

Yeni Marshall Visualizer uygulaması ile KENDİ ODANIZI TÜM RENKLERDE, ANINDA görerek istediğiniz rengin size uygun olup olmadığına kara verebileceksiniz!

Marshall Visualizer

Marshall Visualizer

Günümüz teknolojileri ile yapılan bu benzersiz ve zenginleştirilmiş teknolojiyi kullanarak, Marshall’ın tüm renklerini gerçekten farksız olarak, sadece bir tıklamayla odanızın duvarlarına yansıtabilir ve hayalinizi canlandırabilirsiniz.

Seçtiğiniz duvar rengiyle odanızı canlı olarak izlerken, bir taraftan da başka renk alternatiflerini deneyebilirsiniz. Zevkinize uyabilecek renk kombinasyonları oluşturarak mobilyalarınıza, döşemelerinize veya dekorasyonunuza uyan renkler bulabilir, ekran görüntülerini ve renkleri kaydederek, sevdiklerinizle paylaşabilir ve onlarında yorumlarını alabilirsiniz.

Gerçekte çok zor olan daha cesur renkleri deneyin veya hayalinizdeki renk seçeneklerini uygulayarak, tercihlerinizi güvenle yapın.

Ayrıca beğendiğiniz renkleri satın alabilmek için aynı zamanda size en yakın boya satış noktasını da öğrenebilirsiniz. Sizde bu güzel hizmetten yararlanmak istiyorsanız hem telefon hem de tablet formatları için Marshall Visualizer uygulamasını hemen indirin !

Google Plus da Paylaş

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir