Warning: ob_start(): output handler 'ob_gzhandler' cannot be used twice in /home/boyavede/public_html/wp-content/plugins/gzippy/gzippy.php on line 27 Marshall’dan Gör&Boya Uygulaması

Marshall’dan Gör&Boya Uygulaması


Marshall bir yeniliğe daha imza atarak akıllı telefonlarımız için bir uygulamayı piyasaya sundu. Gör&Boya uygulaması ile hayallerinizdeki tüm renkler parmağınızın ucunda sloganı ile devrim yaratan bu mobil uygulamayı sizde indirerek deneyebilirsiniz.

Gör&Boya sayesinde artık evlerinizin duvarlarını sanal ortamda renklendirebilecek ve sonucu gerçek zamanlı olarak görme imkanına sahip olacaksınız. Hayal ettiğiniz renkleri artık daha cesur bir şekilde denenebiliyor ve sonuçları anında görebiliyorsunuz.  Marshallın yeni reklam kampanyası ile geniş kitlelere duyurduğu Gör&Boya uygulaması, 1 milyon 500 bin kişi tarafından indirilerek, Türkiye’de ki en popüler uygulamalar arasındaki yerini şimdiden almış durumda.

Marshall gör ve boya uygulaması

Daha cesur renkleri deneyin veya hayalinizdeki renk seçeneklerini uygulayarak, tercihlerinizi güvenle yapın ve mutlu olun. Uygulamada ek olarak size en yakın boya satış noktalarını da öğrenebileceğinizi aklınızdan çıkartmayın. Hoşunuza giden rengi bulduğunuzda mutlaka size lazım olacaktır.

Hem telefon hem de tablet formatları için Marshall Gör&Boya uygulamasını hemen indirin !

Google Plus da Paylaş

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir