Warning: ob_start(): output handler 'ob_gzhandler' cannot be used twice in /home/boyavede/public_html/wp-content/plugins/gzippy/gzippy.php on line 27 Mondi Köşe Koltuk Takımları

Mondi Köşe Koltuk Takımları


2014 Mondi Köşe Koltuk Takımları; Evlerinizin havasını değiştirecek ve salonlarınıza yeni renklerle beraber mükemmel dekor sunacak olan Mondi Köşe Koltuk Takımları bu sezonda çok farklı. Hem şık tasarımı, hem de salonlarınızın yada oturma odalarınızın köşe bölümlerinde daha açık dekorlarla beraber avantaj yaratmaktadır. Geniş aileler ve misafirlerinizi ağırlama konusunda muhteşem rahatlık sunan bu tasarımları açıkça çok beğeneceksiniz. Rahat olmasını yanında, köşe takımı olarak evinizin dekor ahengini değiştiren bir şekildedir.

Mondi Colombia Köşe Takımı

Mondi Colombia Köşe Takımı

“U” biçiminde dönen ve tam ortasında şık bir masayla beraber dekor konusunda harikalar yaratan modellerdir. Baktığımız zaman, Mondi farkının renklere ve uyum olarak salonlarınızın yada oturma odalarınızın köşe bölümünde sihirli dokunuşlarla beraber dekor yapılmaktadır.

Mondi Comfort Köşe Takımı

Mondi Comfort Köşe Takımı

Renklerinizi seçerken, koltukları tek renk tonunda ve sade biçimde seçmeye büyük özem göstermeniz gerekmektedir. Salonlarınızın bir köşesinde bu modeller yer aldığı zaman, hem atmosfer değişir, hem de dekor olarak modern biçimde bu eşyaları kullanmış olursunuz.

Mondi Florya Köşe Takımı

Mondi Florya Köşe Takımı

Mondi markasının evlerinizi dekor olarak değiştirmek ve gelen misafirlerinizi daha iyi ağırlamak için özel üretimlerde bunu yapmaktadır. Bu sezonda oturduğunuz zaman yumuşaklık bakımından farkı hemen anlayacağınız tasarımlarla karşınıza çıkmaktadır.

Mondi İdeal Köşe Takımı

Mondi İdeal Köşe Takımı

2014 Mondi Köşe Koltuk Takımlarından duvar renklerinize, halı ve diğer süs eşyalarınızla bağlı olarak seçimlerde bulunabilirsiniz.

Mondi Lotus Köşe Takımı

Mondi Lotus Köşe Takımı

Markanın konfor ve genişlik bakımından her şeyi düşünerek ürettiği bu Köşe Takımları, dekor bakımından Avrupa standartlarına uygun şıklığı sunmaktadır.

Mondi Minas Köşe Takımı

Mondi Minas Köşe Takımı

Mondi Koltuk Takımları sizlerin rahatlığı ve evlerinizde huzurlu biçimde oturarak rahat bir sohbet imkanı sunması bakımından tamamen kalite kokmaktadır.

Mondi Trento Köşe Takımı

Mondi Trento Köşe Takımı

Mondi Venezia Köşe Takımı

Mondi Venezia Köşe Takımı

Google Plus da Paylaş

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir