Mutfak Seramik Modelleri


Mutfak Seramik Modelleri; Seramikle beraber gelişen ev dekoru modelleri son yıllarda daha çok işe yarar bir duruma gelmiştir. Mutfak bölümlerinde dolaplar, beyaz eşyalar ve diğer modellerin yan sıra, Seramik Modellerini kullanarak dekore çalışmaları yapabilirsiniz. Aynı zamanda kabaran ve üzerinde değişik taş süslemelerinin de olduğu tasarımlar gerçekten büyük fırsatlardır. Seramik fayans türü biçiminde zemine yapışan ve duvarların bir bölümünde bu modeller kaplanarak harikalar yaratan tasarımlardan oluşmaktadır.

Mutfak Seramik Modelleri

Mutfak Seramik Modelleri

Seramik kabartmaları, üzerinde taşlarla beraber daha değişik şekillerin yer aldığı hoş süslemelerden oluşur. Lavabo kısımlarınızın bir arka duvarını Seramiklerle beraber kaplatarak, süsleme sanatının en şahane dekorunu duvarınıza uygulamış olursunuz.

Modern Mutfak Seramik Modelleri

Modern Mutfak Seramik Modelleri

Bu sayede, değişim gösteren Seramik üzeri kaplama taşları ve daha çok sitile yaklaşan modellerle beraber duvarlarınıza parıltı gelecektir.

Mutfak Seramik Modeli

Mutfak Seramik Modeli

Seramik üzerinde kumsallarda yada deniz kenarlarında gördüğümüz süs taşlarına benzer şekillerin Seramik üzerine işlenmiş hali Mutfaklarınıza mükemmel değişim kazandırmaktadır.

Mutfak Seramikleri Fiyatı

Mutfak Seramikleri Fiyatı

İstediğiniz boyutta modeli kullanarak duvarlarınızı diğer eşyalarınızla beraber hoş ve tamamen modern biçimde Seramiğe dönüştürmekte özgürsünüz.

Mutfak Seramikleri

Mutfak Seramikleri

2014 Mutfak Seramik Modelleri hem mutfaklarınızın zemini, hem de duvar kısımlarınızın bir bölümünde tasarımla beraber hoş görünümlerin  ortaya çıkmasını sağlamaktadır.

Mutfak Tezgah Arası Seramik Modelleri

Mutfak Tezgah Arası Seramik Modelleri

Seramikle beraber ortaya çıkan taş süslemeleri de, mutfak alanlarınızın göze hoş gözükmesinde lider olmaktadır.

Mutfak Tezgahı Seramik Modelleri

Mutfak Tezgahı Seramik Modelleri

Seramik Modelleri özellik bakımından en doğal şekilleri ortaya çıkararak, değişimle beraber süsleme konusunda Avrupa bazında kullanım imkanı sunmaktadır.

Google Plus da Paylaş

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir