Warning: ob_start(): output handler 'ob_gzhandler' cannot be used twice in /home/boyavede/public_html/wp-content/plugins/gzippy/gzippy.php on line 27 Polikor Boya

Polikor Boya


Polikor markasının renk seçenekleri ve iç mimaride duvarlarınızı daha güzel yapması iyi bir tercih olmalıdır. Bu markanın renkleri, duvarınıza çok sade ve gözü fazla yormayan renk tonlarıyla süsler. Örneğin mutfaklarınızın duvarlarını baştan sonra bu markanın renklerini seçerek boyarsanız, ambiyansı yüksek olan iyi bir tercih yapmış olursunuz. Salonlarınız için, ideal renklerinizi değiştirmenin bu sezon tam vakti. Renk olarak, parlak olmayan ve sade biçimde tek renk tonuyla boyama yapmanız süper tercih olacaktır. “Mavi, Deniz Mavisi, Sarı, Turuncu, Pembe, Yeşil” gibi değişik renk tonlarında olan duvar renkleri büyük bir avantaj sağlamaktadır. Aynı zamanda, duvarlarınızda kalıcı renk oluşması ve sağlıklı biçimde koku yapmayan boya türüdür. Renklerin içerdiği değişik kalıplar ve duvarlarınızda akmalara yada dökülmelere karşı maddesel koruma bu markayla beraber artık sağlanmaktadır. Boya kutuları ise, çeşitli ölçülerde olan ve eğer büyük alanlar için boyama yapacaksınız en büyük ölçekli kutuları olan bir markadır. Fırçaya tam anlamıyla yapışan ve renk olarak duvarın içine kendini hapseden bir özelliğe sahiptir. Boyalarda, sadece renk tonu olarak oluşan sadelik ve kimyasal olarak asla karışım olmayan bir yapıdadır.

2014 Polikor Boya Renkleri sayesinde, iç duvarlarınız korunurken, daha iyi sadeliğe sahip bu renklerle beraber harika dekor rengi kendini göstermektedir. Salonlarınız için, mobilyalar ve diğer süs modellerinin renkleri canlı olsa dahi, bu markanın sade renk tonları salonlarınızda modern bir güzellik yaratacaktır. Fırçayı duvara vurduğunuz ilk andan itibaren, rengin ve asilliğin boy gösterdiği bir dekor sizi büyüleyecektir. Polikor Boya Renklerinden, “Kırmızı, Fıstık Yeşili, Mor, Lacivert, Deniz Mavisi” gibi tonların bu markada buluşması sayesinde, en iyi kalıcı etki bırakan tonlar sizlere bu yaz sunulmaktadır.

Google Plus da Paylaş

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir