Warning: ob_start(): output handler 'ob_gzhandler' cannot be used twice in /home/boyavede/public_html/wp-content/plugins/gzippy/gzippy.php on line 27 Saif Boya

Saif Boya


Duvarınızda Sedef desenleri, kalın gözüken hoş renkleri ve kaliteli duruş istiyorsanız, bu sezon Saif Boya” sizin tercihiniz olmalıdır. Sade renklerle beraber duvarlarınıza yaz ayı ışıltısı yansıyacaktır. Mat olmayan ama duvarınızın gözeneklerine iyi biçimde geçen, kuruma şekli olarak duvarınızda dökülmez bir yapı oluşturan renklerdir. “Okyanus, Bayrak Kırmızısı, Ayçiçeği, Siyah, Şeftali” gibi renklerin duvarlarda yarattığı renk etkisi görülmeye değerdir. Fırçanızı alarak, istediğiniz renk tonuyla beraber duvarlarınıza kendiniz yön verebilirsiniz. Ayrıca iç dekorda, salonlarınız için mobilyalarınıza bağlı olarak renk seçimlerinizi yapabilirsiniz. İç dekor duvarlarda, yapılacak olan seçimler canlı ve sade olarak iyi bir uyum göstermesi gerekmektedir. Bu markanın renk tonları size özel avantajları sunmaktadır. Bu renkler duvarlarınızı kabartarak, desenli ve  süslü renkleri bir arada tutar. Duvarlarınız bu renklerle beraber kabarır ve ortasında şekillerle beraber süsleme sanatları meydana gelir. Yapılması gereken, seçmiş olduğunu renkleri fırçayla beraber düz olarak değil, kıvrımlı biçimde çeşitli hareketler yaparak boyamak gerekmektedir. Bu markanın boya renklerini uygulamak için, boya ustalarına başvurmak da sizin için önemli olacaktır. Yatak odalarınızın duvarlarında, desenli olarak boya renklerini biraz daha sade seçmeniz gerekmektedir. Bu seçim sizin rahatınız ve gözleriniz içinde iyi bir seçim olacaktır.

Saif 2014 Renkleri sunduğu desenli ve kabartma renklerine uygun biçimde duvarlarınız için yaz renklerini ortaya çıkarmaktadır. Dayanıklılık bakımından da, sert bir yapıda olan ve kabartma biçiminde olduğu için, asla dökülme yapmayan türden boyalardır. Saif Boya Renkleri dış cephelerde de kendini belli etmek için, duvarlarınızda desenlerle beraber farklı bir boya türünü sunar.

Google Plus da Paylaş

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir