Warning: ob_start(): output handler 'ob_gzhandler' cannot be used twice in /home/boyavede/public_html/wp-content/plugins/gzippy/gzippy.php on line 27 Ünlü Boya

Ünlü Boya


Evinizin duvarlarını yada dış cephe duvarlarınızı renk anlamında değiştirmek isterseniz, “Ünlü” markasını denemeniz gerekmektedir. Doğa ortamında karşılaştığınız renkler ve hayalinizde yaşattığınız bazı renk tonlarınız artık daha kolay bulacaksınız. Renk olarak kalitesi sayesinde kendini hemen belli eden ve duvarlarınızı yenileyerek modern bir güzelliğe dönüştüren renkler sizlerle olmaktadır. Eskiden günümüze kadar tamamen yenilenen ve renklerin duvarda ahenk oluşturmasını sağlayan Ünlü sayesinde, boya dekoru yapmak çok kolay olacaktır. Daha fazla renk seçenekleri ve boyaların içinde asla yabancı bir katkı maddesi olmadan üretilen boyalar duvarlarınıza katkı yapacaktır. Renklerin duvar aralarına yayılmasını kolaylaştıran sıvı katkısı da ayrı bir fark sunmaktadır. Duvarlarınızı koruyucu etkisi ve kimyasal olarak boyanın kendi rengini tam olarak yansıtması güzel bir özelliktir. Duvarlarınızda çatlamaların önüne geçen, dökülme riski olan yerleri sağlamlaştıran bir yapıdadır. “Şampanya, Vanilya, Güneş, Krem, Ege Beji” renklerini daha önce görmediğiniz derecede etkili olarak sunmaktadır. Bu renkler ve diğer doğada imrenerek baktığınız renklerin harika yansımasını bu markada bulmak daha basit. Ayrıca bu renklerin kendi has tonları kimyasallarla beraber değişime uğramadan sunulur şekildedir. Bu özellikte markayı gözde ve daha çok tercih edilir yapmaktadır.

2014 Ünlü Duvar Renkleri evinizin içinde değişim yaratmak ve renklerin duvarlarınıza katacağı kalite artık mümkündür. Birçok renk seçeneğinden kendinize özgü renk ve mobilyalarınıza uygun biçimde tonları seçme özgürlüğüne sahipsiniz.Boyama yaparken, diğer boyalara göre daha zor geçme gibi bir yapıda değildir. Fırçayla beraber, duvarlar arasına daha çabuk işleyerek, kolay hamleler biçiminde daha çabuk yapmanıza fırsat sunan bir yapıdadır. Bu özelliği de markaya değer kazandırmaktadır. ÜNLÜ markasını mutlaka bu sezon denemeniz gerekmektedir.

Google Plus da Paylaş

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir