Warning: ob_start(): output handler 'ob_gzhandler' cannot be used twice in /home/boyavede/public_html/wp-content/plugins/gzippy/gzippy.php on line 27 Yatak Odası Ayna Modelleri

Yatak Odası Ayna Modelleri


Yatak odalarınız sizler için önemli ve keyif aldığınız bölümlerdir. Bu alanlarda dekorasyon olarak daha verimli ve model olarak da hoş dekor örneklerini kullanmanız gerekmektedir. Yatak Odası Aynalarını seçerken de titiz seçimler yapmanız önemli bir avantaj olacaktır. Bu yıl ayna modellerinde büyük değişmeler yanında, renk açısından modern bir yenilenmede söz konusudur. Aynalarda şekil ve boyut olarak mükemmel değişimler hemen göze çarpmaktadır. Baktığımız zaman, masa üzerine konulan ayaklı ufak boyutta ayna modelleri hemen dikkat çekmektedir. Yuvarlak ve saydam görünümde olan bu aynalar hemen dikkat çekmektedir. Ayrıca bu yıl ahşap desenli ayna süslemeleri de hemen kendini belli etmektedir. Aynalarınızın boyutunu ve genişliğini siz belirlersiniz.

Yatak Odası Ayna Modelleri

Yatak Odası Ayna Modelleri

Ayna karşısında çok vakit geçiren bayanlar ve makyaj konusunda titiz olanlar için ayna modellerinin ayrı bir yeri vardır. Yüzünüzü net bir şekilde gösteren aynalar her zaman tercih edilmelidir. Yuvarlak ve kibar bir görünümde olan ayna modelleri bu yıl seçilmelidir. Ayaklı ve masanın üzerinde güzel duran, istediğiniz zaman kaldırarak yer değiştirme şansınızın olduğu modeldeki bu aynaları seçmeniz gerekmektedir. Yatak odanızın duvar bölümüne geçen ve burada “3’lü” olarak sallanan aynalarda bu yıl gözde modellerdir.

Yatak Odası Ayna Modelleri Fiyatları

Yatak Odası Ayna Modelleri Fiyatları

2014 Yatak Odası Ayna Modelleri seçimlerinizi yapmadan önce, nasıl bir boyut ve tasarım olarak ne denli şekillerde olması gerektiğinin ölçümlerini yapmanız gerekmektedir. Aynalarınız, süslendiğiniz masalarınızın üzerinde  olması avantaj sağlar. Yuvarlak ve üzeri desenlerle beraber şekillenen hoş renk de ayna modelleri sizlerin seçimlerinde olması iyi olacaktır. Büyük çapta olan aynaların kenarları “ahşap desenlerle” süslenerek mükemmel bir dekor uyumu yakalamanız sağlanacaktır. Eğer mobilyalarınız ve yatağınız renk olarak beyaz yada bu renk tonunda açıklığa sahipse, ayna seçiminde kenarları beyaz işlemelerle süslenen modelleri seçmeniz dekor açısından iyi olacaktır. Altı yuvarlak biçimde olan ve ince bir demirle yukarı çıkarak üzerinde yuvarlak boyutta ayna olan tasarım modelleri de seçmeniz gereken bir diğer tarz aynadır.

Yatak Odası Ayna Modelleri Kataloğu

Yatak Odası Ayna Modelleri Kataloğu

Yatak Odası Aynalarınızı seçerken, rahat etmeniz ve yüz şeklinizi parlaklık açısından daha rahat gösteren ayna modellerinin seçilmesi  demek büyük bir kolaylık ve dekor açısından da yenilik demektir.

Yatak Odası Aynaları

Yatak Odası Aynaları

Google Plus da Paylaş

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir