Yaz Aylarına Özel Dekor Örnekleri


Yaz Aylarında bayanlar ve dekorlarında her bakımdan değişim yapmak isterler. Dekor konusunda da seçici olan ve bu konuda modelleri daha hoş ve modern bir tarzda seçmek isterler. Bu sezon daha değişik markaların ve bazı firmaların bünyesinde açığa çıkan ev dekor örnekleri görülmeye değerdir. Özel Dekor Modellerinde yapmanız gereken en sade ve daha tatlı renkte olan modelleri seçmeniz gerekmektedir. Evinizde incelemeler yaptıktan sonra, gerekli olan mobilya, koltuk, masa ve buna benzer modellerden sonra diğer dekor tamamlama modellerine yönelmeniz gerekmektedir.

Yaz Dekorasyonu

Yaz Dekorasyonu

Öncelikle sıcak havalarda evlerinizde temizlik yaparak, dekor kurulumlarını daha temiz ortamlara yerleştirmeniz çok fazla gerekli olan durumlardandır. Bundan sonraki işlemlerde ise, salonlarınızın duvarını değiştirecek süsleme modelleri, halılarda yaz aylarına özel olarak renkli ve desen bakımından şekilli modelleri seçmelisiniz. Sabit olan mobilya ve koltuk modellerinizin üzerine “Örtü ve Yastık” olarak renkli seçeneklerden faydalanmak sizin için modern değişimi gösterecektir. Buradaki amaç evinizde ortamın tamamen değişmesini sağlamak ve misafirlerinizin de bu değişimi taktirle karşılamasını sağlamaktadır. Bu nedenle en modern tasarımları ve daha renkli olan yaz tonlarını tutturmanız gerekmektedir. Dekorlarda, yatak odalarınızın duvarını yenileyebilir ve içinizi ısıtacak renklerde boyama yapmanız gerekir. Salonlarınızın ve oturma odalarınızın duvar renklerinde ise ufak oynamalar yapmanız sizi mutlu edebilir.

Yaz Bahçe Dekorasyonu

Yaz Bahçe Dekorasyonu

 2014 Yaz Aylarına Özel Dekor Örnekleri seçimlerinizde, renk ve model olarak kendi zevklerinizin yanında, ev ortamında değişim sağlama adına yapmanız gerekir. Bu açıdan, dekor malzemesinden, dekor kurulumuna kadar evlerinizin bölümlerinde incelemeler yapmanız büyük avantaj demektir. Dekor Örnekleri olarak sadeliğin dışında, yaz havasına uygun canlı ve parlak dekor modellerinin seçilmesi gerekmektedir.

Yaz Bahçe ve Ev Dekorasyonu

Yaz Bahçe ve Ev Dekorasyonu

Google Plus da Paylaş

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir