Warning: ob_start(): output handler 'ob_gzhandler' cannot be used twice in /home/boyavede/public_html/wp-content/plugins/gzippy/gzippy.php on line 27 Yuvarlak Yatak Modelleri

Yuvarlak Yatak Modelleri


Yatak odalarınızda değişiklik yapmak istiyorsanız, yada standart olan bazı yatak modellerinden sıkıldıysanız Yuvarlak Yataklar tam anlamıyla sizin için uygundur. Şekil ve şık tasarımları bakımından görsel bir yeniliği de ortaya çıkaran bu modeller gerçekten sizin için fırsat olmaktadır. Tasarımlarda ayrıca modern renkler ve şekil olarak rahat yatmanıza olanak sunan dizayn dikkat çekmektedir. Yataklar ayrıca çok yumuşak bir tasarıma ve özelliğe sahiptir. Boyut olarak küçük gözükse de 2 kişinin rahatlıkla yatacakları tasarıma sahiptir. Bu modellerin üzerinde değişik dekor süslemeleri ve rahatınız için kendi seçimlerinize özel olarak dekorları da uygulayabilirsiniz.Yatakların etrafını yastık modelleri veya özel ışıklarla kaplı dekor modelleriyle süsleyerek Romantik ortamları yarabilirsiniz. Renk olarak odalarınızın duvar renklerine uygun olarak seçimler yapabilir ve bu şekilde odalarınızda daha modern bir hava yaratabilirsiniz. Renk tasarımı bakımından ilgi çeken ve şekil olarak tam yuvarlak olan bu modeller sayesinde odalarınız da gerçekten süper bir dekor oluşturacaksınız.

Yuvarlak Yatak Fiyatları

Yuvarlak Yatak Fiyatları

 2014 Yuvarlak Yatak Modelleri üzerine perdeler uzatarak dekorasyon bakımından yeni şekilleri de bulmuş olacaksınız. Modellerde yatakların üzeri kabarık olup, ilk bakıldığında puf şekillerine benzemektedir. Renk olarak, kırmızı, siyah ve mavi tonları bu sezon daha çok seçilmektedir. Yatak odalarınızın duvarlarını resimlerle süsleyerek, renk olarak biraz daha uçuk tonları seçerek ambiyans olarak gerçekten farklılık yaratmış olacaksınız.

Yuvarlak Yatak Modelleri

Yuvarlak Yatak Modelleri

Yatakların üzerine yatak örtüsü olarak aynı renk tonları yada buna benzer farklı renkleri seçerek romantik ortamlar oluşturacaksınız. Yuvarlak olan modeller, standart değildir ve genişlik olarak değişimler olmaktadır. Eğer dar ve daha kısa olmasını isterseniz, yuvarlak olan şirin yatak modellerini seçebilirsiniz. Genişlik bakımından  ortası baya bir büyük olan ve etrafında ışıklarla süslü yatak kenarlıklarını da kullanmanızla beraber ortaya süper yatak dekoru çıkmaktadır.

Yuvarlak Yatak

Yuvarlak Yatak

Yuvarlak Yataklarla beraber evlerinizde dekorasyon olarak bu yaz kesinlikle değişim yapmanızın vakti gelmiştir.

Google Plus da Paylaş

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir